Jan Bil Wydawnictwo: Libra Cykl: Lwowskie losy (tom 1) literatura piękna
Lwów powieść historyczna
Lwowskie losy (tom 1)
literatura piękna
Lwów powieść historyczna

Prawda, że opis tej książki jest intrygujący? Zwłaszcza dla osób, które tak jak ja, pochodzą z miejscowości położonych przy polsko - ukraińskiej granicy i którym nie jest obca historia Lwowa oraz losy tego miasta podczas II wojny światowej.
Lwowskie losy jest również skarbnicą prawie niespotykanego już prawdziwego bałaku lwowskiego. To bardzo trudny i specyficzny dialekt...

Trudna do czytania. Język polski literacki pomieszany z lwowską gwarą skutecznie zniechęca.

• BB.PODŁĘŻE
  • BB.ZABIERZOW