Zegar Rozwiązywania Problemów

Tomasz Król Wydawnictwo: Onepress poradniki
Onepress
poradniki
2018-09-20

Bardzo słaba. Nic odkrywczego, ciągłe pisanie o tym samym i ton jak z opowiadania dla małych dzieci, a naprawdę z dużą ciekawością sięgnęłam po książkę. Rozczarowanie

Taki krótki, treściwy poradnik w temacie jednego ze sposobów rozwiązywania problemów, i to nie tylko w pracy. Sposób ten można zastosować również w życiu prywatnym. Autor w pierwszej części przedstawia przykład, następnie w drugiej - opisuje już konkretnie (trochę łopatologicznie, ale po co bawić się w zbędną dyplomację?) każdy z 12 kroków tej metody.
Świetnie to zrobione,...

Tak książka to mydło i powidło. Wrażenie, że ciagle mówi się o tym samym.

• Audiobook
  • 11.09.2018
  • Rok 2019
  • Zarządzanie czasem
  • 2019
  • Audiobooki
  • Książki 2020
  • Storytel

Dodaj cytat z książki Zegar Rozwiązywania Problemów