Amerykańska królowa

Sierra Simone Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: New Camelot Trilogy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
American Queen
Data 1. wydania:
2016-10-25
Grzegorz Gołębski
Wydawnictwo Kobiece
przyjaźń miłość tron małżeństwo seks erotyka pożądanie prezydent sekrety tajemnice zaufanie zdrada skandal władza pieniądze
American Queen
New Camelot Trilogy (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Grzegorz Gołębski

Dominat, uegła i ten trzeci.
Zwrot akcji.
Cała trójka razem.
Ogólnie uważam, że ta książka jest aż nadzbyt przesadzona. Etykietka powinna być: Czytasz na własnie ryzyko.

Ciężko wystawić ocenę... Książka sama w sobie jest dobra, aczkolwiek niekonwencjonalna.

Mocne? Zbyt mało powiedziane...to było potężne. Nigdy wcześniej nie czytałam tak gorącej książki. Momentami zbyt dużo opisów, ale przeczytałam ją dosłownie jednym tchem.

Jedna z mocniejszych książek.
Ostry język, ostre sceny. Poruszające.
Raz na jakiś czas mogę przeczytać.
Niekonwencjonalny układ.

Zdecydowanie nie polecam.

Historię naprawdę nieźle się czytało, miała w sobie nawet odrobinę magii. Tylko zakończenie mi uwiera: miesiąc miodowy, a ona wybiera się na pogaduszki o niczym. Naprawdę nie można było tego rozwiązać inaczej?

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Pójdę za nim wszędzie, poświęcę dla niego wszystko, czego tylko zażąda, oddam mu z chęcią każdą część siebie. Będę znosić, wierzyć, mieć nadzieję i wytrzymywać miłość do grobowej deski, nawet za cenę poświęcenia własnej duszy. A taką cenę przyjdzie mi zapłacić"

Czy można kochać jednocześnie dwie osoby? Kochać tak, że boli Cię serce na myśl o tym, że mógłbyś stracić choć...

Nie wiem, ale ta książka poruszyła mnie do głębi. Co prawda spodziewałam się o wiele więcej historii politycznych, skandali, sekretów zakulisowych, ale tak naprawdę to cała ksiązka jest skupiona na relacji Greer, Asha i Embry'ego.

Historia tej trójki jest opisana w piękny sposób. Praktycznie od razu dałam się ponieść niesamowitej chemii między bohaterami, ich spotkania...

Co to było?? Omijalam opisy sexu.Za dużo i za wulgarne.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fabuła jest tu tylko tłem dla scen erotycznych. Dla osób lubiących trójkąty. Kończy się tak, że człowiek ciekawy co wydarzy się dalej.

Dyskusje

• 2019