Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.90 zł

Walcząc z ciszą

Aly Martinez Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: On the Ropes (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Fighting Silence
Anna Kuksinowicz

Oficjalne recenzje i

Walka z nieuniknionym

Link do recenzji

Fantastyczna. Nie ma tu bogaczy, są za to biedni, walczący o swoją miłość i godną przyszłość młodzi ludzie. Motyw boksu jak dla mnie rewelacja. Sięgam po drugi tom.

"Walcząc z ciszą" to historia życia Elizy i Till'a. Autorka strona po stronie oprowadza nas po życiu tej dwójki i ich wzajemnej miłości, od lat młodzieńczych po dorosłe życie. Eliza to skromna dziewczyna, która większość czasu spędza na rysowaniu. Porzucona przez zajętych rodziców, których jedynym zajęciem jest praca i kłócenie się o brak pieniędzy, szuka ucieczki w pustym...

Powiedzenie: "Nie oceniaj książki po okładce" tutaj sprawdza się w 100%. Nie wiem kto wpadł na pomysł tej okładki, ale jest tragiczna. Szczerze mówiąc książka gdzieś tam mi się pojawiała od jakiegoś czasu, ale nigdy się nią nie zainteresowałam, bo okładka odpycha. Myślałam, że będzie to historia wattpadowa, bez ładu i składu. Typowi bohaterowie, nieprzemyślani. Ale zaczęłam...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

8,5//10 ⭐️

Fatalna okładka, piękne wnętrze.
Wielka szkoda, że ta książka nie jest u nas tak popularna. Nie wszystko mi się podobało (pierwszy raz spotkałam tak niestabilnego emocjonalnie bohatera), ale... To była naprawdę wspaniała historia o pokonywaniu własnych słabości, trudach wyboru, spełnianiu marzeń i pięknej miłości dwojga ludzi.
Till "Uciszacz" Page i Eliza...

'Dla większości ludzi dźwięk jest pojęciem abstrakcyjnym. Spędzamy całe życie, próbując odciąć się od szumu, żeby móc skupić się na tym co uważamy za ważne'
___________________________
Główni bohaterowie 📖 Till i Eliza poznali się, gdy mieli po trzynaście lat. Spotykali się w opuszczonym mieszkaniu, które było ich azylem chroniącym ich przed światem. Oboje pochodzili można...

Na półkach: , , , , ,

Bardzo ładna i wręcz przepiękna historia miłości dwojga ludzi.
Historia o spełnionych marzeniach i o wielu trudach, które stają na drodze do ich spełnienia.

Wiem, że ta książka będzie jedną z moich ulubionych pozycji.

Zawsze jestem pełna obaw, kiedy wydawnictwo proponuje mi książkę do recenzji, no bo jak skrytykować coś, co dostaje się w prezencie? Do tej pory dopisywało mi szczęście, proponowane mi książki były zawsze na dobrym, bądź bardzo dobrym poziomie, oczywiście w moim subiektywnym odczuciu. Jak było tym razem? Powiedziałam "Tak" na propozycję zapoznania się z "Walcząc z...

Wow, udało się. Książka skończona. Pora napisać kilka kilka słów na jej temat ☺️
Od razu powiem, że książka czekała 1,5 roku na przeczytanie... Dlaczego tak długo się do niej zbierałam? Nie mam zielonego pojęcia, ale... Skoro wpadła w moje ręce, to kilka słów o niej napiszę 🤭 czy mi się podobała historia Elizy i Tilla? Czy mnie czymś zaskoczyła ?
Głównymi bohaterami są...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jestem bardzo i to pozytywnie zaskoczona. Jest fabuła (wciągająca), choroba (realna), dojrzewanie (realne) i wchodzenie zbyt prędko w dorosłość (realne). Nie ma tu cudów.

Książka ciekawa, szybko się czyta, ale nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak myślałam. Spodziewałam się czegoś więcej jednak dobrze się ją czytało i całkiem możliwe że sięgnę po drugi tom.

• 2019
  • 2018