Bloger dusz. Część 1

Leon Knabit OSB Wydawnictwo: Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC publicystyka literacka, eseje
Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC
Leon Knabit Bloger dusz
publicystyka literacka, eseje
Leon Knabit Bloger dusz

Na półkach: , , , , , , ,

Niniejsza książka jest pierwszą odsłoną dwuczęściowego cyklu Bloger dusz autorstwa o. Leona Knabita OSB. Obie publikacje ukazały się nakładem Wydawnictwa Tyniec jesienią 2018 roku.

W tomie pierwszym czytelnik otrzymuje zbiór notek z bloga o. Leona ujętych w formie papierowej, obejmują one lata 2011 – 2018. Możemy poprzez nie zapoznać się z refleksjami przesympatycznego i...

Czy ojca Leona trzeba komuś przedstawiać? Myślę, że słyszeli on nawet ludzie niewierzący. Ten leciwy już benedyktyn, to przeor opactwa w Tyńcu znany ze swego poczucia humoru, otwartości i świetnego kontaktu z młodymi ludźmi. Od wielu lat prowadzi bloga, piszę książki, spotyka się z czytelnikami.

Celem wydania 2 tomowej książki pt. „Bloger dusz” jest zebranie twórczości...

• Mam do przeczytania
  • 2019