Soulless

T.M. Frazier Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: The King (tom 4) literatura obyczajowa, romans
King. Soulless #4
Data 1. wydania:
2016-02-23
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
więzienie ocalenie przeszłość wspomnienia romans miłość uczucia pomoc obietnice walka cierpienie
King. Soulless #4
Wydawnictwo Kobiece
The King (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Sylwia Chojnacka

112/21 czytałam i była Ok, ale w głowie miałam cały czas ze chcę przeczytać historię Preppiego ;) ciekawiło mnie jak to rozwiążą, dużo się działo ale było tylko ponad to co normalnie uważałabym za przyjemne czytanie. Jak poprzednio może nie moja bajka.

Ooo mega. 9/10
Czyta się rewelacyjnie. Fabuła trzyma w napięciu. Wątek główny rewelacja. Autorka potrafi utrzymać poziom. Wciąga, od pierwszych stron, tak że nie można się oderwać. Warto , naprawdę warto poświęcić czas (i rodzinę ;P) dla całej serii. Po prostu mega.

Następna w kolejce dobra i mocna część serii "King". Dwie części historii o motocykliście, który był bezwzględny i niebezpieczny, póki nie poznał kobiety. Odpowiedniej dla niego kobiety.

Książka podobała mi się!! Bear jak i Ti dobrze napisani, ale i tak moje serce należy do Preppy'ego (po prostu kocham tego faceta hah). Było kilka zwrotów akcji, zdarzyło mi się śmiać (raczej bardzo często się śmiałam), ale i płakać, więc jest to całkiem niezłą książka. Polecam!!

Bear siedzi w więzieniu, za przestępstwo, którego nie popełnił. Jedyną rzeczą o jakiej marzy to ucieczka. Wie , że musi się jak najszybciej wydostać na zewnątrz, by chronić swoją ukochaną, która na niego czeka...Tia ukrywa się pod opieką przyjaciół mężczyzny. Stara się być cierpliwa i czekać, ale miesiące spędzone bez Beara, choćby najmniejszego kontaktu z nim są jak...

Druga część historii Thii i Beara. To opowieść o mrocznych sercach, które połączyła czysta miłość.
Trudno się oderwać, polecam.

Jak dla mnie mocno drastyczne książki, każda z tej serii, ale bardziej przypadły mi do gustu historię o Bear i Ti. Nie mogłam się oderwać więc się siedziałam tak długo, aż skończyłam czytac.

"Soulless" to kolejna część wyśmienitej serii The King, ukazuje nam dalsze życie Beara i Thei. Jeśli liczycie na to że tym razem los będzie dla nich łaskawy to się mocno zawiedziecie 😅

Abel musi mieć przez cały czas oczy szeroko otwarte, wie, że nie jest bezpieczny i jego bracia chcą go zabić. Nie spodziewa się jednak, że nie tylko on będzie miał dość dyktatury Chopa.
Czy...

Drugi tom historii Beara, jednocześnie drugim finałem serii King. Solidna i bardzo ciekawa fabuła, z przemyślanymi i złożonymi osobowościami postaci. Seria warta czasu poświęconego na czytanie.

Kolejny tom. Cudowny tom. Chce kolejne. Bardzo dobra wciągająca seria 😍😍😍

• 2018