Soulless

T.M. Frazier Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: The King (tom 4) literatura obyczajowa, romans
King. Soulless #4
Data 1. wydania:
2016-02-23
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
więzienie ocalenie przeszłość wspomnienia romans miłość uczucia pomoc obietnice walka cierpienie
King. Soulless #4
The King (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Sylwia Chojnacka

Wow. Cała seria jest naprawdę ciekawa, mimo, że ani tytuł ani okładka na to nie wskazuje. Ale w tej części dzieje się chyba najwięcej. Polecam wszystkim cała serię! Ciężko jest ocenić każdą część z osobna 😉

Zaczytana pochłonięta, a końcówka już wiem kto to!!
Naprawdę mi się podobała choć dość brutalna. Zdecydowanie warto przeczytać.
Seks, śmierć, zawiła sytuacja, zagadka i mroczna atmosfera.
Ojcowie matki i dziadki.

"Tęskniliście za mną, skurwiele?"
Ostatnie zdanie zachęca mnie do tego, żeby czytać dalej. Beat i Thia są bardziej porąbani niż sądziłam na początku. Oboje są zdrowo szurnięci, ale to tylko uatrakcyjnia całość. A odkrycie, które poczynili w "więzieniu" Chopa...

Książka trzyma poziom poprzedniej części. Dużo się dzieje, chociaż czytając niektóre recenzje myślałam, że będzie bardziej dramatycznie.
Mam wrażenie, że w tej części jest nieco więcej seksu, ale zupełnie mi to nie przeszkadza, a nawet cieszy :)

------------ SPOILERY ------------

Niestety kilka rzeczy mi się kupy nie trzyma.

Skoro Sadie (matka Beara) była...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Gdybym mogła zacząć przygodę z Kingiem od nowa to właśnie w takiej kolejności bym zaczęła:

Seria The Dark Light of Day:
Mroczna miłość i Mroczne pożądanie (Jake i Abby)

Seria King:
King i Tyran (King i Doe)
Lawless i Soulles (Bear i Thia)
Preppy (Preppy i Dre)

Spinoff:
All the Rage (Rage i Nolan)
Up In Smoke (Smoke i Frankie)
Nine N9NE (Nine i Lenny)
Pike (The Pawn...

Bear i Thea walczą o swoje marzenia, historia którą warto przeczytać ❤

Po zaskakującym zakończeniu poprzedniego tomu, od razu sięgnęłam po „Soulless”. I uwierzcie, nie spodziewałam się, że ten tom okaże się jeszcze lepszy niż poprzedni, a T.M. Frazier tak wysoko podniesie poprzeczkę!

Od samego początku nie brakuje w książce napięcia i akcji, ale to ta emocjonalna strona wywarła na mnie niezwykłe wrażenie. Wiedziałam, że droga do szczęśliwego...

Moim zdaniem na ten moment to najlepsza część tej serii.
Koniec najlepszy i już nie mogę doczekać się aż zacznę kolejna część.
Polecam!

Za dużo powrotów do przeszłości, za mało głębszej relacji (oprócz seksu) między Bearem i Thią.
Jest brutalnie, krwawo ale i nierealnie, jakoś tak w magiczny sposób wszystko się układało, nagle pojawiali się ludzie itd.
Nie porwała mnie ta część. Ale oczywiście polecam przeczytać, aby zamknąć historię Beara i Thii.

"Epicka kontynuacja seksownej i mrocznej serii "King"" - taki tekst widnieje na tyle okładki tej książki i wy nawet sobie nie wyobrażacie jak ta książka jest seksowna i mroczna. Jak na razie to jest ostatnia część wydana w Polsce, ale w 2020 pojawi się kontynuacja tej seksownej i mrocznej serii 😏 I w tej serii nic odkrywczego o swoich odczuciach nie powiem, bo ja wiem, że...

Dyskusje

• 2018