Skandal

Okładka książki Skandal
L.J. Shen Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Święci Grzesznicy (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Święci Grzesznicy (tom 3)
Scandalous
Edipresse
2018-10-03
2018-10-03
Data 1. wydania:
2017-09-22
biznesmen partner miłość seks pożądanie wyrachowanie dziecko wróg rodzina skandal

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

TOXIC
uwielbiam historie o miłości, ale ta do nich nie należy. To jest jakaś wypaczona, chora wizja miłosnej, romantycznej relacji pełna toksycznych zachowań, które są w tej książce pokazywane jako coś pożądanego i podsycającego erotyczny żar. Dla mnie totalny cringe i żenada. Mnóstwo banalnych stwierdzeń w stylu „rozpadam się na milion kawałków” i „ona jest moim końcem” by dodać jeszcze dramatyzmu. Jest również seks, podobno taki „ostry” bo główny bohater jest przecież dymnym męskim i zranionym samcem alfa, ale opisy niestety wzbudzają tylko moje prychnięcie rozbawienia i zażenowania.
Ah, no i nie zapominajmy o momencie kulminacyjnym - przez cała książkę główny bohater jest okropny, a w epilogu sielanka i spełnienie kobiecych marzeń o kochającym rodzinnym mężczyźnie oddanym swojej partnerce i dzieciom który totalnie w magiczny sposób przewartościował swoje życie.
żenada :)

TOXIC

Miło się czytało. Polecam.

Miło się czytało. Polecam.

Niezmiennie uwielbiam tą serię i ciężko mi zdecydować która część jest najlepsza.
"Skandal" jest bardzo ciekawy, bohaterowie fantastyczni.
Teraz czas na "Szakala".

"Skandal" jest bardzo ciekawy, bohaterowie fantastyczni.
Teraz czas na "Szakala".

Odrobinę lepiej niż w tomie pierwszym ale jako osbny byt ta książka budzi we mnie mieszane uczucia. Główny bohater ma chyba więcej emocjonalnych problemów niż 18 letnia bohaterka z przemocowej rodziny...

Bardzo rzadko sięgam po typowe erotyki, ale L J Shen jest mistrzynią w swoim fachu. Seria Święci Grzesznicy jest moją ulubioną. W każdej książce autorki, można znaleźć wspaniałą historię i gorący seks. Polecam

"Skandal" to trzeci tom Świętych Grzeszników i tym razem to historia Trenta Rexrotha, który samotnie wychowuje malutką Lunę, której matka prostytuka uciekła i zostawiła ich bez większych skrupułów. Facet ma wystarczająco dużo problemów, ale los ma dla niego coś w zanadrzu. Ich wspólnik Jordan postanawia zatrudnić swoją 19-letnią córkę. Dziewczyna wydaje się mu nieznośna i bezczelna, ale również pociągająca. Trent postanawia jej unikać, jednak wszystko się zmienia, gdy zauważa, że Luna się do niej uśmiecha, a to pierwszy uśmiech, który zobaczył na twarzy swojej córki, która jeszcze do nikogo nie wymówiła słowa.

Czy historie @authorljshen mogą być bardziej emocjonujące? Noo, nie sądzę. Każda porusza moje serce tak bardzo. Każda jest inna, wyjątkowa, a zarazem tak intensywna. Tak to chyba dobre słowo...
Poturbowani przez życie bohaterowie, trzymający się resztek nadziei na lepsze jutro. Wspaniała historia zakazanego uczucia, które się rodzi między naszą główną parą i oczywiście postać Luny, która dopełnia sobą tą opowieść. Ta dziewczynka absolutnie skradła moje serce ❤️
To z pewnością nie jest słodka historia, tylko ta prawdziwa, nie idealna, z wadami i rysami, z problemami rodzinnymi i życia codziennego. Po prostu nie da się jej nie pokochać, także jeśli jakimś cudem jeszcze nie znacie Świętych Grzeszników musicie koniecznie to nadrobić! Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych serii jakie czytałam. ❤️❤️

Książki Shen nie chcą mi się znudzić. Zawsze jest coś świeżego w tych historiach.

Nie. Po prostu nie. Miał być weekendowy relaks na deszczowy dzień, a tu zamiast erotyzmu cringe. Ponadto w wypowiedziach bohaterów ciągle powtarzają się dokładnie takie same zdania. Króluje niekonsekwencja, toksyczne zachowania, beznadziejne rodzicielstwo, a różnica wieku jest tu wątkiem zupełnie od czapy. Dobra, starczy, bo czas jak najszybciej o tym zapomnieć.

Ta seria jest jedną z nielicznych, która z czasem zyskiwała na mojej sympatii. Zazwyczaj każdy kolejny tom serii powodował większe rozczarowanie. Tym razem było zupełnie inaczej,
Trzeci tom historii o chłopakach z Todos Santos zachwycił mnie. Trent to zdecydowanie Cichy, lecz intrygujący chłopak. Miłość do córki sprawia, że jest gotów na ogromne poświęcenia. W walce o dobro swoich bliskich jest w stanie grać ostro, nieczysto.
W jego szalonym świecie pojawia się młoda dziewczyna, Edie. Jej patologiczny ojciec działa mi na nerwy od początku, z wielką niecierpliwością czekałam na jego koniec i na wyjaśnienie co za haki na niego zbiera Trent XD
Dwoje głównych bohaterów, Trenta i Edie dzieli znaczna różnica wieku. Dziewczyna ledwo skończyła szkołę, a Trent... no cóż, jest dojrzałym mężczyzną. Mimo to jego wyrzuty sumienia trochę były nad wyraz. Dziewczyna miała lat 18 więc sama mogła decydować o swoim życiu, ciele. Skoro oboje czuli do siebie miętkę to czemu nie spróbować? Mamy XXI wiek i różnica wieku w związku nie jest już tematem, który wzbudza aż takie kontrowersje. No chyba że mówimy o milionerze i jakiejś pani określanej mianem łowczyni posagów ? :P
Koniec końców książka bardzo mi się podobała. Fabuła wartka, akcja spójna, wątki wyjaśnione. Jestem na tak.
Ode mnie dostaje mocne 8/10 <3

Po Szakalu to moja druga ulubiona książka tej autorki. Zresztą cała seria jest REWELACYJNA