Skandal

L.J. Shen Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Święci Grzesznicy (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Scandalous
Data 1. wydania:
2017-09-22
Edipresse
biznesmen partner miłość seks pożądanie wyrachowanie dziecko wróg rodzina skandal
Scandalous
Święci Grzesznicy (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
2018-10-03

Edie Van Der Zee to osiemnastolatka, która urodziła się w bogatej rodzinie, a jej życie to koszmar o czym praktycznie nie wie nikt. Dla swojego dwunastoletniego brata Theodora i mamy Lydi zrobi wszystko. Weszła w układ z własnym ojcem Jordanem, aby zniszczyć jego wroga Trenta Rexrotha. Zostaje zatrudniona w firmie i zaczyna buszować na całego, nie tylko w papierach, ale w...

L.J. Shen „ Skandal” to trzeci tom książki z serii Święci grzesznicy.
Trent Rexroth - Cichy nie bez powodu. Surowy, oziębły, wyrachowany i rzadko się odzywa. Kiedy już to robi, w jego słowach słychać pogardę. Ma trzydzieści trzy lata. A ja osiemnaście. Jest samotnym ojcem i partnerem biznesowym mojego ojca. A ja jestem dla niego tylko dzieckiem i córką jego wroga. Coś do...

I znowu super historia. Nie banalna. Pokazuje inny wymiar połączenia.

Super książka, bardzo mi się podobała ta historia, świetna kontynuacja serii :)

Ten romans nie miał prawa się wydarzyć, nie pomiędzy dojrzałym 33-letnim mężczyzną i 18-latką dopiero wkraczającą w dorosłość. Trent Rexroth, jeden z czterech Four Hot Holes, ma opinię poważnego, szanowanego, cichego i porządnego biznesmena. Ojciec 4-letniej Luny, dziewczynki nie mówiącej po przeżytej traumie z powodu porzucenia jej przez matkę, całą swą energię i uwagę...

Najlepsza z calej serii. Ksiazka o zakazanej milosci pokazuje ze prawdziwa milosc potrafi poradzic sobie z kazda przeszkoda i predzej czy pozniej odnajdzid droge do siebie. Podoba mi sie takze postac Edie ktora jest silna mloda kobitka.

O ile pierwszą część tej serii czytało się z wielkim zainteresowaniem tak kolejne nie zaskakują. A szkoda bo zapowiadały się bardzo dobrze :(

Trzecia część serii godna polecenia. Kolejna ciekawa historia, interesujący bohaterowie i co dla mnie najważniejsze - emocje!
Zabieram się za kolejna część 😊

Seria "święci grzesznicy" składa się z 4 tomów, bohaterowie się przeplatają (z tego co wyczytałam z opisów) tj. w 1 i 2 tomie opisane są historie przyjaciół głównego bohatera z 3 tomu. Od razu zaznaczam, że czytałam tylko 3 tom i nie zamierzam czytać pozostałych. Historia opisana w 3 tomie mnie zachwyciła i to właśnie ją chciałam przeczytać. I spokojnie można tak zrobić....

Trzeci tom utrzymany na równie wysokim poziomie, jak dwa poprzednie. Ciekawi, pobudza emocje, intryguje. Znowu świetni bohaterowie i ciekawa historia.

Dyskusje

1 054