Kup teraz - 12 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.90 zł

Skandal

L.J. Shen Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Święci Grzesznicy (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Scandalous
Data 1. wydania:
2017-09-22
Edipresse
biznesmen partner miłość seks pożądanie wyrachowanie dziecko wróg rodzina skandal
Scandalous
Święci Grzesznicy (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
2018-10-03

Przeczytałam najpierw historię o dzieciach świętych grzeszników dopiero później zajęłam się ta seria. Jeśli mam być szczera to seria All Saint high jest zdecydowanie lepsza, głębsza, napisana dojrzalszym językiem.
Czytając kasiazki intryga, chaos i skandal ciągle miałam w głowie, że jest pisana pod następna serię, jest rozgrzewką przed czymś co już się tliło w głowie...

Zakochałam się w całej serii.
Ach Ci Panowie z Todos Santos.
Z uwagi na to, że czytam bardzo dużo to bardzo rzadko wracam myślami do historii, które mam za sobą. Jednak w tym konkretnym wypadku lubię wracać myślami do bohaterów serii Święci Grzesznicy - zdecydowanie mogę uznać całą serię za numer 1 :) .
Szczerze polecam !

Nie bez przyczyny Trent jest nazywany Cichym.
Zatraca się w pracy i w opiece nad porzuconą przez matkę Luną.
Eddie jest córką jego wroga. I nastolatką.
Czy jest coś, co mogłoby połączyć tak odmienne dusze?
Tajemnice narastają z każdą chwilą. Problemy się piętrzą.
Polecam, kolejny wciągający tom L. J. Shen.

Szału nie było, ale nie było tez tak zle, jak myślałam

Nie proszę o nic, tylko biorę to, co mi dajesz 😍

Trent-najbardziej cichy z ekipy Hotholes, choć pod powierzchnią znajduje się lubiący niegrzeczne zabawy facet. Lecz nawet największemu playboyowi coś może spędzać sen z powiek. W przypadku Trenta to jego córka- Luna, która uparcie nie chce mówić i on nie jest w stanie temu zaradzić. Eddie to zagubiona dziewczyna, która dopiero wkracza w dorosłość. Rozdarta między chęcią...

Te książkę przez pomyłkę przeczytałam jako ostatnią z serii... zorientowałam się, że coś nie gra pod koniec 4 tomu... Przyznam, że dzięki temu znakomicie się bawiłam. I tom najmniej mi się podobał, ale cieszę się, że dałam szansę tej serii... kiedy za oknem chłód przyjemnie przenieść się w ciepłe miejsce. Miła lekka lektura. Polecam tę serię.

Na półkach: , , , ,

Trent Rexroth to członek Four HotHoles, który jako jedyny nie wywodzi się z zamożnej rodziny. Jest małomówny - nazywają go zresztą Cichy, podchodzi do ludzi z dystansem. Dodatkowo wychowuje samotnie małą córkę, która nie mówi, nie dlatego ze nie może, a dlatego ze nie chce. Edie Van Der Zee to dziewczyna z bogatej rodziny, która kompletnie nie pasuje do świata w jakim...

Ciekawa intryga, powieść dobrze napisana. Polecam.

Na półkach: , , , ,

"Edie Van Der Zee była kłamczuchą, złodziejką i problematyczną nastolatką."
"Zasłużyła sobie na ten tytuł dzięki ciężkiej pracy i uporowi."
"Ona miała jakiś sekret."

Trent " Cichy" Rexroth "Zachowywał się w stosunku do mnie okropnie. Był nieuprzejmy, arogancki i oziębły."

Co może połączyć 33letniego bogacza, ostatniego wolnego z HotHoles, z 18letnią córką Jego...

1 388
  • 2018