BTS. Droga na szczyt

BTS: Rise of Bangtan
biografia, autobiografia, pamiętnik
Anna Tomczyk
Korea Południowa biografia rap kariera K-pop Korean Wave

Treściowo odrobinę skąpa pozycja, więcej można na szybko wyczytać z internetu. Kolejność to odrobinę chaos, brak jakiegoś konkretnego schematu w tej próbie przedstawienia drogi na szczyt BTS. Ciekawe zdjęcia, trochę faktów, ale to za mało by ta pozycja mogła porwać fanów zespołu. Polecam jednak, bo każda pozycja pozwala nam spojrzeć na zespół z innej perspektywy.

Po co ta książka została napisana?
Autorka nie ma zielonego pojęcia, o czym pisze, ba nawet widać fragmenty w zupełności skopiowane z Wikipedii. Nie polecam

Wkrótce recenzja :D

Recenzja pierwotnie opublikowana na Polish ARMY Amino (link: https://aminoapps.com/c/polish-army/page/blog/droga-na-szczyt-spozniona-recenzja/VK1x_o4h7u3MEZD0lZerbvVnX61x2dlN8m)

Książka "Droga na szczyt" pojawiła się na polskim rynku 14-ego listopada 2018 roku, lecz jeszcze przed premierą cieszyła się (choć "cieszyła" może nie jest tu najlepszym słowem) złą sławą. Za...

W tej książce, czy raczej broszurze informacyjnej w twardej oprawie, mnóstwo jest zaburzeń logicznych w zdaniach i pomiędzy zdaniami.
RECENZJA: https://mira-bell.blogspot.com/2019/02/to-nie-jest-ksiazka-to-broszura-bts.html

Książka idealna dla kogoś kto dopiero zaczyna swoją przygodę z zespołem.

Moje wrażenia z lektury: https://www.youtube.com/watch?v=PQoDc-Kisb4

No ja się nie znam. To było moje pierwsze spotkanie z BTS, bo chciałam sprawdzić, na czym to wszystko polega. W końcu, skoro gadam o kulturze, należałoby ją poznać z każdej strony. K-popem zafascynowana nie jestem, nie wiem, na ile błędy z oryginału zostały poprawione. I na ile fani są w stanie żyć bez...

1905

Na półkach: , , , ,

Czysto fanowska pozycja dla osób, które lubią ciekawostki i dopiero poznają zespół BTS.

Ja, jako osoba związana z chłopakami od początku powstania zespołu wiem bardzo dużo i to było dla mnie tylko bardzo miłe przypomnienie, jednakże sądzę, że ta pozycja jest idealna na przykład na prezent dla osoby, która jest fanem od niedawna.

Wydanie jest bardzo ładne i cieszy oko,...

Dyskusje

• 2018