Chase Calloway

Okładka książki Chase Calloway
Sandi Lynn Wydawnictwo: Amazon Cykl: Redemption Series (tom 2) Seria: Redemption literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Redemption Series (tom 2)
Redemption
Chase Calloway
Amazon
2018-04-18
2018-04-18

więcej Więcej

Zostałem okrzyknięty najseksowniejszym kawalerem w Los Angeles. Jestem obrzydliwie bogaty, mieszkam w luksusowym domu na plaży, jeżdżę szybkimi sportowymi wozami i kocham swoją pracę. Moje hobby? Imprezy i piękne kobiety. Uwielbiają mnie, bo jestem czarujący. Przynajmniej do chwili, kiedy odchodzę i je zostawiam. Łamię im serca. To wychodzi mi najlepiej... Zawsze mogłem...

Fajna, lekka, w sam raz na wieczór.

NARRACJA: oczami dwojga bohaterów
RAMY WIEKU BOHATERÓW: 25-30
OPINIA: Przyjemna książeczka. Wiadomom, że przewidywalna, ale duży plus za "porządny" epilog co bardzo cenie w tego typu książkach :)

Taka sobie, nie za dużo sie w niej dzieje.

Super! Wszystko dzieje się szybko więc książka przeczytana przeze mnie jednym tchem. Lekka i przyjemna. W sam raz na odstresowanie przed snem ;)

Książka poruszająca czasem zabawna a na pewno rewelacyjna i warta przeczytania.

Kinsley pozostawia matkę i swojego byłego gdy nakryła go na zdradzie i wyrusza zacząć nowe życie. Znajduje prace na zastępstwie w prestiżowej firmie jako sekretarka. Na jej nieszczęście wpada w oko synowi jej szefa, który jest przystojnym podrywaczem i nie odpuści sobie żadnej panienki. Kinsley nie zdaje sobie sprawy ze odtrącając zaloty Chasea staje się dla niego...

Pisałam wam, że bardzo lubię książki Sandi Lynn, tym razem, jest tak samo.
"Nowy początek" typowa historia o miłości, ale bardzo udana. Mamy złamane serce, kobietę, która chce zacząć od nowa, w nowym miejscu, pozostawiając przeszłość daleko w tyle.
Mogę powiedzieć, że los, który jej sprzyja, jest wręcz nierealny, ale podnosi na duchu.
Szybko znajduje, pracę, mieszkanie i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie sądziłam, że tak bardzo spodoba mi się ta książka. Fakt nie jest ona jakoś bardzo nieprzewidywalna, bo każdy kto po nią sięgnie wie jakie będzie zakończenie. Mimo wszystko kilka zwrotów akcji, które się w niej znajdują powodują, że różni się ona od innych i chce się do niej wrócić żeby jeszcze raz poczuć te emocje.

Przeciętna, przewidywalna, bez większej akcji. Raczej historia o doskonaleniu i przełamywaniu siebie. Pomysł dobry, bohaterowie do polubienia, przekaz jasny i konkretny. Zabrakło mi dynamizmu, emocji, chemii, czegoś co sprawia, że historię połyka się z niecierpliwością. Książka nie jest wytrawną, pełną adrenaliny podróżą pontonem po rwącej rzece, jest bardziej leniwym...

• 2019
  • E-book