Nowy początek

Okładka książki Nowy początek
Sandi Lynn Wydawnictwo: Amber Cykl: Redemption Series (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Redemption Series (tom 2)
Chase Calloway
Amber
2019-04-16
2018-04-18
Gabriela Iwasyk

Całkiem przewidywane czytadło, momentami fabuła galopuje przez co trudno nadążyć, czytane na wyzwanie czytelnicze bo w tytule ma początek.

Zostałem okrzyknięty najseksowniejszym kawalerem w Los Angeles. Jestem obrzydliwie bogaty, mieszkam w luksusowym domu na plaży, jeżdżę szybkimi sportowymi wozami i kocham swoją pracę. Moje hobby? Imprezy i piękne kobiety. Uwielbiają mnie, bo jestem czarujący. Przynajmniej do chwili, kiedy odchodzę i je zostawiam. Łamię im serca. To wychodzi mi najlepiej... Zawsze mogłem mieć każdą kobietę. Aż spotkałem Kinsley Davis...
Nazywam się Chase Calloway i to jest moja historia.

Zawsze marzyłam, żeby wyrwać się z mojego miasteczka i z domu, który nigdy nie był domem. Kiedy zobaczyłam swojego chłopaka w łóżku z moją przyjaciółką, uciekłam. W Los Angeles dostałam pracę sekretarki w Calloway Tech. I spotkałam Chase'a Callowaya - aroganckiego, władczego i ... nieszczęśliwego. Oboje baliśmy się miłości. I oboje nie potrafiliśmy jej się oprzeć. Ale wiedzieliśmy, że igramy z ogniem...
Nazywam się Kinsley Davis i to jest moja historia.

Fajna, lekka, w sam raz na wieczór.

Fajna, lekka, w sam raz na wieczór.

NARRACJA: oczami dwojga bohaterów
RAMY WIEKU BOHATERÓW: 25-30
OPINIA: Przyjemna książeczka. Wiadomom, że przewidywalna, ale duży plus za "porządny" epilog co bardzo cenie w tego typu książkach :)

NARRACJA: oczami dwojga bohaterów
RAMY WIEKU BOHATERÓW: 25-30

Taka sobie, nie za dużo sie w niej dzieje.

Taka sobie, nie za dużo sie w niej dzieje.

Super! Wszystko dzieje się szybko więc książka przeczytana przeze mnie jednym tchem. Lekka i przyjemna. W sam raz na odstresowanie przed snem ;)

Książka poruszająca czasem zabawna a na pewno rewelacyjna i warta przeczytania.

Książka poruszająca czasem zabawna a na pewno rewelacyjna i warta przeczytania.

Kinsley pozostawia matkę i swojego byłego gdy nakryła go na zdradzie i wyrusza zacząć nowe życie. Znajduje prace na zastępstwie w prestiżowej firmie jako sekretarka. Na jej nieszczęście wpada w oko synowi jej szefa, który jest przystojnym podrywaczem i nie odpuści sobie żadnej panienki. Kinsley nie zdaje sobie sprawy ze odtrącając zaloty Chasea staje się dla niego wyzwaniem i z każdym dniem pragnie jej coraz bardziej. Bardzo fajna książka na nudny wieczór. Polecam .

Pisałam wam, że bardzo lubię książki Sandi Lynn, tym razem, jest tak samo.
"Nowy początek" typowa historia o miłości, ale bardzo udana. Mamy złamane serce, kobietę, która chce zacząć od nowa, w nowym miejscu, pozostawiając przeszłość daleko w tyle.
Mogę powiedzieć, że los, który jej sprzyja, jest wręcz nierealny, ale podnosi na duchu.
Szybko znajduje, pracę, mieszkanie i pierwszych przyjaciół. Oczywiście jej nowy start, nie uwzględnia żadnego mężczyzny w planach na przyszłość.
Jak się okazuje, taki potencjalny mężczyzna, znajduje się tuż obok, jest synem jej szefa.
Chase, typowy milioner, który szuka kobiety, ale tylko na jedną noc.
Nie składa obietnic, nie chce się ustatkować.
Kinsley jest wyzwaniem, kobieta nie ulega urokowi mężczyzny, czego on nie może pojąć.
Lubię takie historie, kiedy zbyt pewny facet, trafia na kobietę, która potrafi wywrócić jego świat do góry nogami, tak tez jest w tej książce.
Kobieta, choć nie specjalnie, traktuje w identyczny sposób Chesa, jak on do tej pory traktował inne kobiety.
Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy ich przyjaźń wchodzi na wyższy level.
Tylko czy mężczyzna, który unika związków, boi się miłości, będzie w stanie, zaakceptować to nowe uczucie? Czy strach będzie silniejszy?
Kinsley, wiedziała, w co się pakuje, więc nie oczekuje od mężczyzny deklaracji, choć sytuacja bardzo się zmieniła, postanawia odciąć od wszystkiego Chesa, nie chce mu komplikować życia, nie chce do niczego zmuszać.
Kochani, dzieje się w tej romantycznej historii naprawdę dużo, a ja lubię takie miłe i lekkie niezobowiązujące książki, które odrywają od rzeczywistości.
Na pewno to nie moja ostatnia książka tej autorki.

Pisałam wam, że bardzo lubię książki Sandi Lynn, tym razem, jest tak samo.
Szybko znajduje, pracę, mieszkanie i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie sądziłam, że tak bardzo spodoba mi się ta książka. Fakt nie jest ona jakoś bardzo nieprzewidywalna, bo każdy kto po nią sięgnie wie jakie będzie zakończenie. Mimo wszystko kilka zwrotów akcji, które się w niej znajdują powodują, że różni się ona od innych i chce się do niej wrócić żeby jeszcze raz poczuć te emocje.

Dodaj cytat z książki Nowy początek