Dyskusje o książce Szczęściarz

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Poszukuję książek (I kwartał 2013)
PILNIE SZUKAM TRYLOGII MILLENIUM! (NAJLEPIEJ NA WYMIANĘ, nie musza być wszystkie tomy)
20279
11 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2013)
Marcowy stosik z podsumowaniem. :) http://szeptksiazek.blogspot.com/2013/04/podsumowanie-marca-2013.html
Jak Wam idzie?
i jakoś nie mam siły wyciągać tego wszystkiego i mierzyć. może dlatego że w wyzwaniu mam 71 książek, a w większości to kobyły - bo takie lubię najbardziej - min. 4 cm - to wiem że przy wzroście 172 raczej na pewno mam tyle ile potrzeba i nawet więcej - ale może kiedyś się zbiorę?
wymienię/sprzedam (archiwalny)
Wymienię lub sprzedam poniższe książki:  Nergal. Spowiedź heretyka  Mądrości Shire. Krótki poradnik jak żyć długo i szczęśliwie  KochAna. W pułapce anoreksji i bulimii  The Playbook. Podręcznik podrywu  Kodeks Bracholi  Ani żadnej rzeczy...
11 lata temu
Poszukuję książek (archiwalny 2)
Witam . Posiadam książki do wymiany ( ewentualnie sprzedaży ) : Delirium  Delirium Spętani przez Bogów  Spętani przez Bogów Pocałunki z piekła  Pocałunki z Piekła Cisza  Cisza Finale  Finale Jeden dzień  Jeden dzień
sprzedam/wymienię książki archiwalny 4
Jestem nową osobą i dopiero aktualizuje swój profil, ale z chęcią wymienię lub sprzedam bardzo atrakcyjnie następujące książki:  Sekta zabójców Sekta zabójców  Bohaterowie umierają Bohaterowie umierają  Ostrze Tyshalle'a ks. 1
12 lata temu
Pokazuje 6 z 9