Jak przejść do historii (i 43 inne pożyteczne umiejętności)

Leszek Talko Wydawnictwo: Sonia Draga literatura piękna
Sonia Draga
literatura polska felietony
literatura piękna
literatura polska felietony

Standard Talki. Pośmiać się, nauczyć czegoś, i odetchnąć z ulgą, że ludzie mierzą się z tymi samymi problemami, co my..więc wszystko z nami ok;)

Jestem przekonana, że gdyby miała kiedyś powstać kontynuacja "Mikołajka" Sempe i Goscinnego z podtytułem: "dwadzieścia pięć lat później", to wyglądałaby ona właśnie w ten sposób. Humorystyczna lektura, w której znajdziemy przepis na wyjście z twarzą z wielu codziennych sytuacji; spojrzymy z dystansem na różne tradycje i współczesne trendy i niejednokrotnie roześmiejemy na głos.

Na półkach: , , , ,

Felietony to zdecydowanie nie moja bajka.Tyle że wspominałam już i to pewnie nie raz, że jeśli czegoś nie czytałam, to nie znaczy, że czytać nie będę. W końcu, po co się ograniczać, skoro można poszerzać swoje horyzonty. A jeśli dodamy do tego, że zrobimy to z humorem i autoironią, to już w ogóle ciężko sobie odmówić takiej literatury. Nie, nie oczekiwałam zupełnie niczego...

• Do upolowania - z humorem
  • Do upolowania