Zabij i żyj

C&T Crime & Thriller
Kill and live
kryminał, sensacja, thriller
Krystian Niewiadomski

Czytałem to jako nastolatek w latach osiemdziesiątych. Egzemplarz, którym dysponowałem wyglądał jak powielony maszynopis. Wówczas książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Byłem zszokowany dosadnością języka, brutalnością opisów, ale też ciekawą intrygą. Czytało się to bardzo dobrze. Mam poważne obawy czy dziś książka przedstawiałby się równie atrakcyjnie. Być może nie...

• Thriller/sensacja/kryminał
  • MOJA BIBLIOTECZKA • kryminał, sensacja, thiller
  • Posiadam na półce
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zabij i żyj