Polscy poeci dzieciom

praca zbiorowa Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk opowieści dla młodszych dzieci
Firma Księgarska Olesiejuk
dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
dzieci

Wspaniałe wiersze w jednym miejscu. Przesiedziałyśmy z córcią nad kartkami tej książki milion godzin. Przepiękne rysunki sprawiły, że czytanie nigdy się nie nudziło, a ja po skończonym już entym wierszu słyszałam błagalne - jeszcze raz!, jeszcze Bambo!, jeszcze wnuczka, Mruczka i dziadka! jeszcze o osiole ! ;)
Nawet w najgorszych chwilach wiersze wywoływały wybuchy...

• Dla Syna
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Polscy poeci dzieciom