Masza i Niedźwiedź. Podrzutek

Okładka książki Masza i Niedźwiedź. Podrzutek
O. Kuzovkov Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Seria małego przedszkolaka literatura dziecięca
24 str. 24 min.
2015-03-25
2015-03-25
24 min.
Małgorzata Boksznajder

Szata graficzna super, ale język jakim napisana jest książka trochę mnie zawiódł. Zdania są bardzo krótkie i ciężko zobrazować dziecku odpowiednio historię.

Ta książeczka bardzo przypadła mojej 2,5 letniej Julce. Niedźwiedź i Maszka to super para. Miś opiekuje się jajem z którego wykluwa się miły pingwinek. Polecam !

Dodaj cytat z książki Masza i Niedźwiedź. Podrzutek