The Obesity Code: Unlocking the Secrets of Weight Loss

The obesity code
zdrowie, medycyna
angielski
Odżywianie Dieta hack

Książka o problemie "współczesnej otyłości" - dlaczego z roku na rok procent osób z nadwagą się zwiększa, co jest problemem, i sposoby walki z tym problemem na przełomie kilkudziesięciu lat wraz z rzeczywistymi wynikami danych badań. Według mnie jest ona pozycją obowiązkową dla każdego, kto interesuje się tym problemem i chce dowiedzieć się, dlaczego mimo bycia na diecie...

Definitywnie warta przeczytania. Jedna z lepszych książek które przeczytałem. Autor jest lekarzem i leczy cukrzycę postem. Także fajnie. Polecam!

• 2018
  • 000 Biblioteczka