Skoczkowie w czasie

Brandon Mull Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Pięć Królestw (tom 5) literatura młodzieżowa
Time Jumpers
Rafał Lisowski
Egmont Polska
Time Jumpers
Pięć Królestw (tom 5)
literatura młodzieżowa
Rafał Lisowski

Kolejne królestwo i kolejne przygody młodego Cola. Ile jeszcze niebezpieczeństw musi pokonać by wygrać?

Książka super, moja ulubiona cześć oprócz pierwszej, łatwo się czyta i bardzo wciąga, sama czytałam 3 razy i łatwo się jej nie zapomina 😍
Jedyne co to zakończenie wg mnie słabe, ja bym skończyła inaczej ale i tak bardzo polecam książkę bo warto

NIE lubię takich zakończeń. Ale książka i seria fajne.

1974

Niewinna zabawa i chęć popisania się przed znajomymi oraz chorobliwa ciekawość prowadzi dzieci do innego świata. Niewinnie wyglądająca i troszkę kusząca piwnica okazuje się tajnym przejściem do rzeczywistości, w której rządzą inne prawa. Pięć Królestw to świat całkowicie inny niż ten, w którym żyły dzieci. Dużo tu brutalności, ale też i magii, która daje nadzieję na zmianę...

Nie wiem czemu, ale książka ta nudziła mnie trochę, jednak przeczytałam ją do końca, jako, że to ostatni tom.
Czyta się dość łatwo i szybko.

Ekstra, chociaż zakończenie trochę mnie rozczarowało po panu MUllu można było się tego spodziewać.

Świetna!
Miałam nadzieje, że TAK sie nie skończy, ale po za tym genialnie. Moje klimaty.

Zakończenie tej serii jakoś nie podeszło mi do gustu, moim zdaniem znacznie lepiej prezentuje się finał "Pozaświatowców".

Na półkach: , , , , ,

Kocham tą serie. Szkoda, że to ostatnia część. 😭

Z przyjemnością przeczytałam kolejną serię Brandona Mulla. Tym razem 5 tomów cyklu Pięć Królestw. Książki tego autora czyta się lekko i z zapartym tchem. Zachęcił mnie cykl Baśniobór, potem przeczytałam Pozaświatowców i są to książki nie tylko dla dzieci i młodzieży. Kto lubi przygodę, baśniowość, magię, fantastykę, a także grozę, to te książki są dla niego.
Bohaterem...

Dyskusje