Nowe życie

Jakub Małecki Wydawnictwo: Storytel Original kryminał, sensacja, thriller
Storytel Original
kryminał, sensacja, thriller
2018-05-08

Krótko - zajebista książka... po prostu, zakończenie... pycha. Czekam na 2 część!!!!

Najsłabsza książka Małeckiego, niestety ale przegrała nawet z Lackberg ;)

Niestety, jedna z gorszych książek, które ostatnio czytałem. Prawdę mówiąc szkoda czasu. Bardzo się zawiodłem, bo to moja pierwsza przygoda z autorem.
Intryga dość słaba. Postaci strasznie jednowymiarowe i przewidywalne. Koniec woła o pomstę. Z przykrością nie polecam.

Kolejna całkiem solidna produkcja od Storytel. Autor miał naprawdę ciekawy pomysł, choć zmianom zachowania po przeszczepach poświęciłbym jeszcze ciut więcej miejsca. Jeśli chodzi o Oblubieńca i Tancerza, to obie postacie dobrze zarysowane, ale Tancerza chciałbym więcej, no i przydałoby się trochę więcej brutalności, choć z drugiej strony nie było ku niej aż takich...

Brutalna, przerażająca i niesamowicie wciągająca historia. Nie spodziewałam się po Jakubie Małeckim czegoś takiego, ale kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, że jest to mój ulubiony polski Autor.
Polecam dla ludzi o mocnych nerwach :)

odlotowy w zamierzeniach kryminał, wykorzystany został niezły pomysł

Storytel Original super rozrywka polecam, lepsze od seriali. Historia ciekawa.

Następny serial audio tym razem Małeckiego.Historia ciekawa,momentami brutalna.Bardzo dobrze dobrani lektorzy

Skoro wyszło tylko w wersji audio, to i oceniać warto jako całość czyli powieść w odcinakach + interpretacja. Każdy odcinek składa się z dwóch narracji. Pierwszy narrator to Adam, student, który chcąc odpocząć od zaborczej dziewczyny jedzie na wakacje do Lublina do ojca i tam z przerażeniem obserwuje przemiany, jakie zaszły w rodzicielu po przeszczepie szpiku. Drugi to...

Tym razem ocena będzie bez gwiazdek, ponieważ thriller to nie moja bajka. Gdybym wystawiła ocenę "gwiazdkową", mogłaby być niesprawiedliwa. Nie znam się na thrillerach, więc nawet nie potrafię stwierdzić, czy to było dobre. Czy podobało mi się? Sama nie wiem... W trakcie słuchania audiobooka byłam przekonana, że nie bardzo ciekawi mnie ta lektura, że to nudne i mało mnie...

• Audiobook
  • 2019
  • 2018
  • Audiobooki
  • 2020

Dodaj cytat z książki Nowe życie