Autor bestsellerów

Marcin Ciszewski Wydawnictwo: Warbook literatura obyczajowa, romans
Warbook
literatura obyczajowa, romans
2019-10-16

Bardzo dobra. Właśnie taka o życiu. O szczęściu w nieszczęściu, o zaczynaniu od nowa. Niby nic takiego, ale słuchałem z zaciekawieniem aż do końca.

Totalnie, zupełnie inna pozycja od dotychczasowych dzieł autora, nie jest to sensacja czy też thriller lecz spokojna akcja, ot historia życia człowieka, nic nie pędzi , nie goni jak szalone, a mimo to, jest bardzo ciekawie i trudno się oderwać.
Absolutnie się nie rozczarowałam.

Pierwsze 30% to dramat. Przechwałki niesympatycznego snoba, bufona i seksoholika. Można skrolować.
Potem zaczyna się coś dziać. I z książką, i z bohaterem.
Zaczyna pokazywać, że jest człowiekiem, którego można polubić.
Zaskoczył mnie efekt pobytu w klinice (nie chcę spojlerować), a już najbardziej zaskoczyło mnie zakończenie. To właśnie z jego powodu 6 gwiazdek, a nie 5.
W...

Oczywiście miałam w nocy spać, a jednak wzięłam do ręki książkę “Autor bestsellerów” autorstwa Marcina Ciszewskiego i ją do końca przeczytałam. Przez pierwsze strony utyskiwałam, że to takie kanciaste, męskie pisanie, że nie lubię i to nie dla mnie. Mocne, dynamiczne, momentami agresywne. Jak mawiał główny bohater, pisarz – mało przymiotników i strony biernej, dużo...

O „Autorze Bestsellerów” słyszałam już wcześniej, gdy Storytel zaprezentował audiobook, z głosem Cezarego Pazury jako głównego bohatera. Z dużą ciekawością, ale i odrobiną niepokoju sięgnęłam po lekturę autorstwa Marcina Ciszewskiego.
Początek książki trochę mnie zaskoczył, gdy co drugie zdanie było wielokrotnie złożone. Jak gdybym siedziała obok głównego bohatera, który z...

Po przydługim wstępie, w końcu doczekujemy się ciekawego rozwinięcia. Karykatura miesza się z obyczajówką, ale całokształt prezentuje się naprawdę nieźle!

AUTOR BESTSELLERÓW... - to określanie pasuje jak ulał do osoby Marcina Ciszewskiego, który na przestrzeni ostatniej dekady ugruntował sobie niezwykle silną pozycję na rynku polskiej powieści sensacji i akcji. Wszyscy znany i uwielbiamy jego znakomite serie "www", "Willhelm Krüger", czy też "Meteo", z których to każda kolejna odsłona okazywała się wielkim sukcesem. Dlatego...

• Audiobooki
  • 2020
  • 2021
  • Obyczajowe
  • 2019
  • Storytel

Dodaj cytat z książki Autor bestsellerów