Kup teraz - 11 ofert w cenie od 24.35 zł do 31.97 zł

Zuzu Toys
biografia mariaskłodowskacurie noblistka msc
literatura dziecięca
biografia mariaskłodowskacurie noblistka msc

Świetnie opowiedziana historia dziewczynki, a potem kobiety, która miała odwagę i determinację, aby wykroczyć poza tradycyjną rolę przewidzianą w Jej czasach dla dziewczynek i kobiet.
Niezwykle inspirująca i motywacyjna.
To co każda dziewczynka (i nie tylko :)) przeczytać powinna.
Jak Mania zrobiła swoją rewolucję w zdominowanym przez mężczyzn świecie i udowodniła , że...

Ładnie ilustrowana. Podobała mi się, chociaż nie jest to dokładna biografia Marii Skłodowskiej-Curie.
Zaakcentowana jest przyjaźń Marii z Einsteinem, natomiast pominięty wątek romansu z Paulem Langevinem.
Nie wiem czemu, ale dopiero po lekturze tej książki dotarło do mnie, że Maria Skłodowska świetnie pływała

• Gender
  • Samodzielne
  • Książki Zuzi
  • Jako prezent
  • Przeczytane samodzielnie
  • 2019

Julita Grodek Mania - dziewczyna inna niż wszystkie. Opowieść o Marii Skłodowskiej-Curie Zobacz więcej