Chomik pod choinkę

Boże Narodzenie

Storytel
Boże Narodzenie

Kup książkę

Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 11 /listopad 2018 Jakub Żulczyk, Andrzej Leder, Anka Grupińska, Aleksandra Zielińska, Halina Bortnowska, David Remnick, Marcin Wicha, Sebastian Frąckiewicz, Kalina Błażejowska, Urszula Honek, Karolina Sulej, Dominik Bielicki, Natalia Fiedorczuk-Cieślak, Eliza Kącka, Jakub Pszoniak, Alicja Biała, Dorota Borodaj, Karolina Gawlik
7,9
Pismo. Magazyn... Jakub Żulczyk, Andrze...
Okładka książki Harda Horda Ewa Białołęcka, Anna Kańtoch, Milena Wójtowicz, Agnieszka Hałas, Aleksandra Janusz, Martyna Raduchowska, Aleksandra Zielińska, Marta Kisiel, Magdalena Kubasiewicz, Aneta Jadowska, Anna Nieznaj, Anna Hrycyszyn
7,0
Harda Horda Ewa Białołęcka, Anna ...
Okładka książki Inne światy Jacek Dukaj, Anna Kańtoch, Robert J. Szmidt, Łukasz Orbitowski, Jakub Żulczyk, Sylwia Chutnik, Aleksandra Zielińska, Jakub Małecki, Aneta Jadowska, Remigiusz Mróz
6,8
Inne światy Jacek Dukaj, Anna Kań...
Okładka książki Mapa Cieni Krzysztof T. Dąbrowski, Michał Gacek, Dawid Kain, Kazimierz Kyrcz jr, Łukasz Radecki, Aleksandra Zielińska, Piotr Roemer, Krzysztof Maciejewski, J.D. Bujak, Magdalena Maria Kałużyńska, Marek Grzywacz, Michał Stonawski, Sylwia Błach, Krzysztof Biliński, Rafał Christ
5,9
Mapa Cieni Krzysztof T. Dąbrowsk...

Na półkach: , , , , ,

Zaskoczyły mnie wysokie notowania tejże opowiastki. Miało być śmiesznie, a było makabrycznie. Śmierć chomika i karpia opisana z makabrycznymi szczegółami mnie nie bawi. Nie było mi do śmiechu. Nie polecam.

Bardzo przyjemne, krótkie opowiadanie. Parę razy głośno się zaśmiałam. W chwili wolnego jak najbardziej można przesłuchać.

• Literatura polska
  • Audiobooki
  • Audiobooki przesłuchane
  • 2017
  • Rok 2019
  • Storytel
  • Audiobooki Storytel
  • Audiobooki 2019

Dodaj cytat z książki Chomik pod choinkę