Kup teraz - 10 ofert w cenie od 6.99 zł do 24.90 zł

Odrobina brokatu

Shari L. Tapscott Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Glitter and Sparkle (tom 1) Seria: Young literatura młodzieżowa
Glitter and Sparkle
Wydawnictwo Kobiece
blog nienawiść miłość
Glitter and Sparkle
Glitter and Sparkle (tom 1)
literatura młodzieżowa
Young
blog nienawiść miłość

213 / 2021

Nienawidzę sypkiego brokatu, bo nie sposób się go pozbyć (klej z brokatem to co innego) i w przeciwieństwie do Lauren nie mam potrzeby oklejania nim wszystkiego, ani też nie mam obsesji na punkcie błyszczących przedmiotów. A wręcz przeciwnie, drażnią mnie takie błyskotki Ale nawet ja musze stwierdzić, że nie sposób Lauren nie polubić!

Ostatnio dużo książek, po które sięgam...

Ogólnie książka nie najgorsza jednak nie zachęca do przeczytania kolejnych części. Taka trochę o niczym, bez większej akcji. Cały czas trzyma ten sam poziom, nie ma żadnych momentów wzbudzających większe emocje. I dalej nie rozumiem tego "problemu" odnośnie różnicy wieku bohaterów. Trochę bez sensu patrząc na to, że ona jest pełnoletnia i jest między nimi tylko dwa lata...

Bardzo zabawna, przyjemna, a przede wszystkim urocza, wręcz lukrowa historia. Napisana lekkim, prostym piórem. Mimo, że książka jest dość schematyczna i przewidywalna jest bardzo wciągająca, nie mogłam się od niej oderwać dopóki nie skończyłam. Czyta się ją naprawdę szybko i miło. Prosta fabuła, bez żadnych zawiłych wątków i wielkich dramatów, nie znajdziemy w niej również...

Zdecydowanie dla odbiorców w wieku nastoletnim ale nie ukrywam że mi również bardzo dobrze się czytało. Chętnie przeczytam kolejne części i zdecydowanie polecam. Bardzo pozytywna i lekka historia.

Książka na jeden wieczór. Jednak bardzo mi się nie podoba kreacja bohaterów. Między nimi jest 2 lata różnicy, a przez większość książki czułam się jakbym czytała o 13latce i 28latku. Nie sięgnę po kolejne tomy.

Książka na raz. Jedna podróż pozwoliła bym przeczytała książkę i odstresowała się. Nie zachęciła jednak do sięgnięcia po resztę tomów.

Niestety - DNF :/

Lekka, zachęciła do dokończenia, ale nie do sięgnięcia po kolejne tomy. Po prostu kolejne czytadełko na spokojny wieczór.

Taka bardziej grzeczna książka, w sumie takie young adult. Było okej, ale nie zachęciła mnie do czytania dalej
To co Harrison zrobił dla Lauren, jeśli chodzi o bal było słodkie

• 2018
  • 2019