Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 4. Akcje w wakacje

Agnieszka Mielech Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna powieść przygodowa
Biblioteka Akustyczna
powieść przygodowa
2015-04-22

„Emi i Tajny Klub Superdziewczyn” to jedna z najlepszych propozycji czytelniczych dla uczennic szkoły podstawowej, a nawet przedszkolaków uwielbiających słuchać dłuższych opowieści. Każdy tom ma koło 170 stron, składa się z kilkunastu niedługich rozdziałów wzbogaconych ilustracjami Magdaleny Babińskiej. Samą bohaterkę poznajemy, kiedy chodzi do szkolnej zerówki. W kolejnych...

• 2020
  • Fantastyka