Hania Humorek idzie na studia

Megan McDonald Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Hania Humorek (tom 8) literatura dziecięca
Judy Moody Goes to College
Hania Humorek (tom 8)
literatura dziecięca
Aldona Możdżyńska-Biała
Hania Humorek

była bardzo fajna::::::::::::::::::::::::::::::::::::::>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Eh... kolejna książka powalająca z nóg, ze śmiechu!

Pamiętam, że kiedyś dostałam ją w prezencie, byłam wtedy oczarowana tą serią i wypożyczyłam wszystkie przygody Hani w bibliotece,jednak niestety tamten zbiór nie był kompletny ;(.
* * * * * *
A teraz co do akcji:
Hania ma problemy z matematyką, więc zaczyna chodzić na korepetycje z czego nie jest zbytnio zadowolona....

Ta książka to fajny humorek i przygody Hani nie do zapomnienia!
Amelia studentka korepetytorka Hani jest świetna! Nie robią nic co mówił Smrodek(młodszy brat Hani). Pani Straszak nie docenia Starań Hani i przez to trzecioklasistka trafia do cichego kącika. Hania cały czs pytała swój zegarek-wyrocznię: Czy pan Łopuch wróci? I otrzymywała odpowiedz: TAK, NA PEWNO... Pewnego...

Naprawdę dobra książka.
Pokazuje jak w ciekawy sposób patrzeć na świat:)

Bardzo fajna! <3

Hania ma problemy z matematyką. Nowa nauczycielka zaleca jej korepetycje. Korepetytorką zostaje studentka z pobliskiej uczelni.
Hania jest nią zafascynowana!
Nie dziwię się, w wieku 10-11 lat u dzieci pojawia się inny autorytet, niż rodzice. Może dlatego Hania zaczyna naśladować starszą koleżankę i zwracać się do rodziców po imieniu.
Przy okazji poznałam imiona rodziców...

Najlepsza książka mojego dzieciństwa! Nie było dnia bez Hani Humorek :)

Takie wspaniale!Przeczytane w 1 dzien!ocena:10/10

fajne