Lekarstwo na lęk

Lissa Rankin Wydawnictwo: Illuminatio inne
Illuminatio
inne
2016-10-11

Trochę za dużo filozofowania, aczkolwiek część rad jest bardzo życiowa i zamierzam się do nich stosować na co dzień, aby obniżyć swój poziom lęku i stresu.

Bardzo dużo samorozwojowej terminologii (wymyślamy Własne Nazwy dla łączących nas Innych Rzeczy, żeby móc o sobie myśleć Unikalnie), ale rozumiem zamiar, zwłaszcza że jest to jedna z ciekawszych pozycji "psycho-rozrywkowych" na temat lęku - wbrew pozorom kompetentna, duża, pomagająca. Czytałem ją na drewnianym balkoniku, obserwując z oddali śpiące w chmurach Tatry....

Jeśli czujesz paniczny lęk lub niepokój, ta książka jest dla Ciebie. Lisa w praktyczny sposób podpowiada jak odnaleźć siebie i siłę we własny wnętrzu.

Książkę polecam osobom, którym brak odwagi, aby podjąć ważną i dobrą, dla siebie decyzję.Jeśli przez dłuższy czas chodzi Ci po głowie myśl żeby coś zmienić w swoim życiu, ale sądzisz,że jest to nierozsądne, szalone lub nieodpowiedzialne.Zastanawiasz się co będzie kiedy rzucisz się na głęboką wodę, kiedy podążysz za marzeniami, kiedy zaufasz swojej intuicji?Jeśli masz obawy...

• Psychologia i rozwój
  • 2018
  • Psychologia: DDD, DDA
  • Dietetyka/zdrowie
  • Psychoterapia/Terapia/Zaburzenia osobowości/Psychopatologia
  • Psychologia: pogranicze

Dodaj cytat z książki Lekarstwo na lęk