"Sebastian: Zdążyć na czas"

Okładka książki "Sebastian: Zdążyć na czas" Paweł Mikulicz
Okładka książki "Sebastian: Zdążyć na czas"
Paweł Mikulicz Wydawnictwo: Limitless Mind Publishing Ltd inne
inne
Limitless Mind Publishing Ltd
2024-02-01
2024-02-01
chorobadziecka

Kolejna książka Pawła Mikulicza "Sebastian: zdążyć na czas". Długo zastanawiałam się co napisać, ponieważ tyle różnych emocji wylewało się z książki.
Bo czy jest jakiś limit cierpień ?
Ewa i Paweł po ogromnej walce o zdrowie i życie córki Natalii, wracają do w miarę normalnego życia i obowiązków. Nie zapominają również o swoich pasjach. Starszy syn Sebastian tak jak tata uwielbia biegać i bierze udział w wielu zawodach. Ale licho nie śpi. Po kilku latach okrutny los ponownie pokazał swoje złe oblicze. U Sebastiana po wielu badaniach zdiagnozowano białaczkę. I znów świat im się zawalił. Paweł podjął się opieki nad Natalką a Ewa opiekowała się synem w szpitalu. Ciągłe podróże między domem a szpitalem z małą córeczką nie należą do łatwych. Ale ta rodzina musi być silna i jest. Kolejny raz udowadniają, że wiara ,nadzieja i miłość to najważniejsze wartości w życiu. Walka o życie syna stawia przed nimi ludzi o dobrych sercach. Pokazuje jak społeczność potrafi się zjednoczyć i pomóc ale również to, jak ciężko jest samemu poprosić o pomoc.
Paweł dość szczegółowo opisał to co działo się w szpitalu, jakie decyzje podejmowali i jak przebiegało leczenie. Opisuje również emocje i uczucia jakie im towarzyszyły w tych ciężkich chwilach. Ciężkie chwile przeżywał bez wątpienia sam Sebastian.
Ta książka tak jak w przypadku "Natalii..." jest pamiętnikiem opisującym walkę dzień po dniu. A żeby lepiej zrozumieć całą historię rodziny trzeba sięgnąć w pierwszej kolejności po "Natalię".
Są to książki dające nadzieję, wsparcie i pomoc.
Dwoje małych wojowników, których łączy nie tylko krew ale jakaś wewnętrzna siła. Siła , która ma wielką moc.

Bo czy jest jakiś limit cierpień ?

🌷Recenzja🌷

" Sebastian"

Autor:@pawel_mikulicz_autor
(współpraca reklamowa)

Cześć Książkoholicy!

🌷W pierwszej książce autora, mamy opisaną prawdziwą historię opisującą zmagania z chorobą małej Natalki.Los nie jest jednak dla tej rodziny łaskawy i rzuca im caly czas kłody pod nogi. Tym razem u syna autora zostaje zdiagnozowany nowotwór. Rodzina, która jeszcze nie zdążyła otrząsnąć się po walce o zdrowie młodszego dziecka, musi stanąć do walki o drugie.

🌷Druga książka autora, która wycisneła ze mnie potok łez, więc przygotujcie sobie chusteczki przed czytaniem. Jestem pełna podziwu dla rodziców za ich determinację, siłę walki i ogrom miłości.
Myślę, że ta historia to pewnego rodzaju pamiętnik,który opisuje zmagania rodziny z przeciwnościami losu.Wzruszająca historia z której emocje aż się wylewają.Życzę autorowi i jego rodzinie dużo zdrowia i cierpliwości. Kochani nie chce Wam zdradzać zbyt dużo, ale polecam Wam przeczytać tą książkę.

Ile jedna rodzina da radę znieść?

Moja opinia: 9/10

🌷Recenzja🌷

" Sebastian"

Autor:@pawel_mikulicz_autor
(współpraca reklamowa)

Cześć Książkoholicy!

„Sebastian. Zdążyć na czas”. Paweł Mikulicz

Po tym, jak Natalia cudem wymyka się śmierci życie rodziny toczy się dalej. Dzieci rosną, Paweł pracuje na magazynie, a jego żona Ewa zajmuje się domem i dziećmi. Niestety w lutym 2022 roku po ponad trzech latach od trudnej i długiej walki o życie córki los znowu stawia przed Ewą i Pawłem kolejne wyzwanie. Tym razem muszą zmierzyć się z poważną chorobą starszego syn Sebastiana. Książa opisuje kolejną długą i ciężką walkę o życie dziecka. Zachęcam do przeczytania tej napisanej przez życie historii. Sebastianowi życzę dużo zdrowia, uśmiechu, spełnienia marzeń, a rodzicom dużo siły i wytrwałości w ciągłej walce o życie dzieci. Mam nadziej, że w następnej książce Pawła przeczytamy, że Sebastian jest już całkiem zdrowy nie musi brać już żadnych leków i może się cieszyć beztroskim dzieciństwem, a Natalia rozwija się coraz lepiej czego z całego serca Wam życzę. Dziękuję Autorowi za możliwość przeczytania tej niezwykłej historii (współpraca barterowa).

„Sebastian. Zdążyć na czas”. Paweł Mikulicz

Dlaczego historie lubią się powtarzać? Dlaczego jedno nieszczęście, choroba w rodzinie nie wyczerpują limitu i przychodzą następne? Niedawno przedstawiałam Wam historię małej wojowniczki Natalki, która od urodzenia dzielnie walczyła o życie. Dziś piszę, o historii jej brata. Od walki o życie małej dziewczynki minęło około trzech lat, a los drugi raz boleśnie doświadcza tą rodzinę. Tym razem Sebastian, starszy brat małej wojowniczki walczy z ciężką chorobą. U Sebastiana stwierdzono białaczkę. Rodzina kolejny raz podejmuje walkę o życie dziecka. Autor opisuje nam jak wiara, nadzieja i samozaparcie mogą mieć wpływ na nasze życie. Jak bardzo potrzebne jest wsparcie bliskich, by zdarzył się cud. Ile dobra możemy dostać od drugiego człowieka, gdy jesteśmy w potrzebie. Wojownik wygrywa tą walkę tak jak jego siostra. Niestety szpitale będą często odwiedzanym miejscem przez całą rodzinę. Zarówno Sebastian jak i Natalia muszą zostać pod opieką lekarzy, ale żyją... Walczą i to jest najważniejsze. To wspaniałe, silne dzieciaki ❤️

Po pierwszej książce w której autor opisuje zmagania zwiazane z chorobą swojej córki Natalki, los ponownie drwi z jego rodziny. Tym razem u sześcioletniego syna zostaje zdiagnozowany nowotwór. Rodzina, która żyje jeszcze złymi wspomnieniami z przeszłości, musi na nowo stanąć do walki o życie Sebastiana.

Książka pokazuje jaką drogę musiał przebyć mały wojownik i jego rodzice. Ich wola walki, po raz kolejny była niesamowita.Jako mama 3 dzieci nawet nie chcę myśleć o tym strachu i uczuciu bezradności z jakim musiała zmagać się rodzina. Ta książka to wsparcie dla rodzin, którzy podobnie, jak Paweł i jego rodzina zmagają się z chorobą własnego dziecka. Autor pokazuje, na własnym przykładzie, że trzeba walczyć do samego końca, nie można się poddawać. Daje on nadzieję i wiarę rodzicom, że jeszcze będzie dobrze.

Paweł dziękuję Ci za te książki ❤️ Życzę Wam, by teraz przytrafiały Wam się same wspaniałe i szczęśliwe momenty w życiu.

Książka pokazuje jaką drogę musiał przebyć mały wojownik i jego...

SEBASTIAN
Zdążyć na czas
@pawel_mikulicz_autor
@limitlessmindpublishing

"Witamy w szpitalu dziecięcym.
Witamy ponownie, panie Pawle..."

Sebastian to będzie jego historia, ale zanim troszkę Wam o niej opowiem, zachęcam do siegniecia po pierwszą książkę autora pt "Natalia", w której opisał ich walkę o dziecko,a w której już troszkę możecie poznać Sebastiana.

Jak sam Paweł pisze "Po raz kolejny znajdowałem się w miescu, w którym nigdy nie chciałbym być".
Poraz kolejny los, życie postanowiło ich doświadczyć. Tylko po co?
Może po to aby wyszli z tej walki jeszcze silniejsi, jeszcze bardziej doceniający to co mają, któż to wie....

Sebastian to cudowny, radosny chłopczyk kochający tak jak tata biegi i udzialy w takich to oto imprezach min. Gladiatorach.Kiedy w okresie zimowym zaczyna się źle czuć, nikt z nich nie przewidział, że to co usłyszą za jakiś czas wstrząśnie ich światem. Poraz kolejny będą zmuszeni stanąć do walki z chorobą.
Kiedy Sebastian na tyle źle się poczuł że musieli udać się do szpitala, nie spodziewali się że diagnoza którą usłyszą zwali ich z nóg. I poraz kolejny zacznie się walka z czasem, walka o życie dziecka.

Czytałam historię Pawła oraz jego rodziny i tak się zastanawiałam ile muszą mieć w sobie miłości, cierpliwości, uporu a przede wszystkim ogromne dawki nadziei oraz determinacji. Ale będąc na ich miejscu, postąpiła bym tak samo. Poruszyłam bym niebo i ziemię aby pomóc mojemu dziecku.
Dosyć szczegółowo opisał każdy ich dzień, wizyty a nawet to co mówili lekarze. I powiem tak, ich intuicja w pewnych sytuacjach okazała się najlepszym co mogli zrobić.
Ale i również dzięki ludziom o dobrych sercach było im łatwiej mierzyć się z chorobą synka. Dobrze że są na tym świecie jeszcze ludzie pełni empatii, którzy nie przejdą obojętnie obok choroby dziecka.

Dziękuję Pawle że podzieliłeś się z nami swoją historią , pomimo iż nie łatwo jest powracać do chwil, które były dla Was bardzo trudne. I bardzo się cieszę, że Natalka tak dobrze sobie radzi, trzymam mocno kciuki za Wasze i dzieci zdrowie ❤️

SEBASTIAN
Zdążyć na czas
@pawel_mikulicz_autor
@limitlessmindpublishing

"Witamy w szpitalu dziecięcym.
Witamy ponownie, panie Pawle..."

Jak sam Paweł...

wiele bólu i cierpienia jest wstanie znieść jedna rodzina?Okazuję się,że bardzo dużo ,aby poznać całą historię warto najpierw zapoznać się z książką Natalia ,tam bowiem autor czyli tata dwójki głównych bohatetów opisuje walke o życie ich córki Natalii i kiedy wydawać by się mogło,że najgorsze już mają za sobą otrzymują kolejny cios od losu. Trzy lata po traumatycznych przeżyciach związanych ze zdrowiem ich córki, u ich sześcioletniego syna zostaje zdiagnozowany nowotwór. Rodzina jeszcze mie zdąrzyła się uporać z demonami przeszłości ,a już muszą stanąć do kolejnej bitwy tym razem o życie swojego syna .

Jest to kolejna (po Natalii) poruszająca historiia walki! Walki rodziców o swoje dziecko oraz tego małego wojownika, który pomimo swoich 6 lat wykazał się ogromną siła, stając do potyczki z nierównym przeciwnikiem niczym Dawid z Goliatem.
Książki : Natalia- pozostało tylko wierzyć i Sebastian zdąrzyć na czas,
nie są typowymi książkami fabularyzowanymi , jest to raczej swojego rodzaju pamiętnik ojca dwójki tych wspaniałych wojowników. Opisuje on swoje odczucia i sposób radzenia sobie w tak trudnej sytuacji,ale i również wszystko co się działo dookoła. Trudną walke z opieką zdrowia w UK ,ale przede wszystkim ogrom miłości,nadzieji ,ale też i wsparcia obcych ludzi,którzy bezinteresownie postanowili pomóc rodzinie w tak trudnej dla nich sytuacji. Trudno recenzować tą książke kiedy łzy nieustannie napływają ci do oczu,ale jest to zdecydowanie lektura dla każdego, nauka jaka płynie z tych dwóch lektur jest bezcenna. Upór,determinacja,miłość i nadzieja to klucz do przezwyciężenia wszystkich życiowych trudności.
Czytelników zapraszam do kupna książek, chociaż tak możemy pomóc nie tylko rodzinie Mikulicz ,ale również innym którym przyjdzie walczyć o swoje dzieci.

Polecam całym sercem! Książka w niesamowity sposób pokazuje jak silna może być miłość. A także jak wiele człowiek potrafi znieść dla swoich bliskich. Dodatkowo uczy, że nie warto się poddawać a wokół nas są ludzie o dobrym sercu.

Dodaj cytat z książki "Sebastian: Zdążyć na czas"