Nie płacz, koziołku

Okładka książki Nie płacz, koziołku
Siergiej Michałkow Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Moje poczytajki literatura dziecięca
32 str. 32 min.
1973-10-01
32 min.
Maria Górska

Patronaty LC

Okładka książki Kontrabanda. Wybór przekładów wierszem Anna Achmatowa, Robert Burns, Ilja Erenburg, Natalia Gorbaniewska, Wiera Inber, Erich Kästner, Klabund, Osip Mandelsztam, Leonid Martynow, Siergiej Michałkow, Aleksander Mieżyrow, Erich Mühsam, Jelizawieta Połonska, Jerzy Pomianowski, Aleksander Puszkin, Borys Słucki, Jarosław Smielakow, Anatol Sys, Lew Tołstoj
Ocena 0,0
Kontrabanda. W... Anna Achmatowa, Rob...
Okładka książki Lektury drugoklasisty Hans Christian Andersen, Alina Centkiewicz, Czesław Centkiewicz, Jan Grabowski, Gösta Knutsson, Siergiej Michałkow, Alan Alexander Milne, Janina Porazińska, Ewa Szelburg-Zarembina, Julian Tuwim
Ocena 6,7
Lektury drugok... Hans Christian Ande...

Mogą Ciebie zainteresować

Stara, dobra opowieść dla dzieci. W prosty, acz sugestywny sposób ukazuje co się może stać, jeśli nie słucha się dobrych rad. Ukazuje również znaczenie pracy zespołowej i konieczność niesienia pomocy innym w potrzebie.

Ciekawi mnie tylko, jak współcześni zwolennicy bezstresowego wychowania podeszliby do tej historyjki ;)

nudna książka

nudna książka

Wspominam ze sentymentem.
Szkoła podstawowa. Wypożyczyłem zachęcony ilustracjami. Na drugi dzień już zwracam. Pani bibliotekarka bardzo zaskoczona:
- Już przeczytałeś?
Książka miała około 30 stron, z czego większość ich wypełniona była obrazkami.

Wspominam ze sentymentem.
- Już przeczytałeś?
Książka miała około 30 stron, z czego większość ich wypełniona była obrazkami.

Wiekowa już, porządna "baja" do poczytania i przedyskutowania z maluchem.

Wiekowa już, porządna "baja" do poczytania i przedyskutowania z maluchem.

Kto uparcie nie słucha matki, tego potem trzeba z opresji ratować.

Kto uparcie nie słucha matki, tego potem trzeba z opresji ratować.

Dosyć smutna ta ksiożka

Dosyć smutna ta ksiożka

Fabuła fajna tylko ciężko się czyta.

Fabuła fajna tylko ciężko się czyta.

nudna, na szczęście nie zajmuje dużo miejsca na wysypisku

nudna, na szczęście nie zajmuje dużo miejsca na wysypisku

Super książka zapraszam też do obejrzenia przedstawienia wilczyca z jasnymi włosami to ja 2 lata temu. 😊 https://youtu.be/nOs4xqseGMQ

Pamiętam, że bardzo się wzruszyłam 🍀

Pamiętam, że bardzo się wzruszyłam 🍀

Dodaj cytat z książki Nie płacz, koziołku