Z ogniem. Miłość Grażyny Bacewicz w przededniu wojny

Skarpa Warszawska
2018-01-17
2018-01-17
skarpa warszawska # fakty # romas

Przeczytałam z zainteresowaniem książkę napisaną o kompozytorce G. Bacewicz. Napisaną przez wnuczkę o babci- wielkiej postaci świata muzycznego. Książka przedstawia lata przedwojenne, kiedy to Grażyna poznaje Andrzeja przyszłego lekarza. Ciekawie napisana w co wpleciona została korespondencja dwojga zakochanych uzdolnionych młodych ludzi. Rozstanie z powodu zagranicznego...

• Z polecenia
  • 2009 Nabytki
  • Upragnione
  • Brak w bibliotece...☹️😒😞😭
  • Audiobook

Joanna Sendłak Z ogniem. Miłość Grażyny Bacewicz w przededniu wojny Zobacz więcej