The Bad Boy's Heart

Okładka książki The Bad Boy's Heart
Blair Holden Wydawnictwo: Blair Holden Cykl: Bad Boy's Girl (tom 2) Seria: Bad Boy's Girl literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
2017-12-17
angielski
1979232598

więcej Więcej

Najlepsza cześć serii , niestety potem robi się coraz gorzej.

Na półkach: , , , , ,

Oj, coś zdecydowanie nie poszło po myśli autorki w tej części.
Nie spodziewałam się fajerwerków, ale wyraźnie czuć różnicę między 1 a 2 częścią.
Przede wszystkim jest mocno zachwiana linia czasowa - w tym sensie, że jej nie czujemy. Według historii mija sporo czasu, ponad miesiąc, od wydarzeń z I części, a na kartkach można to zamknąć w... kilkunastu stronach i bum! wracamy...

Nie wiem co się wydarzyło ale coś poszło nie tak. Książka nudna, irytująca i kompletnie bez sensu. Skupia się tylko na wiecznych fochach (nie wiadomo o co nawet) i niczym więcej. Rozumiem brak pewności siebie ale bez przesady. Bohaterowie stracili w moich oczach a Tessa już wgl. No słabo niestety

Na pewno nie trzyma poziomu pierwszej części. Zanudziłam się bardzo i nie podobała mi się tak samo jak pierwsza. Znielubiłam bohaterów, I po prostu jestem na nie. Nie będę kontynuować tej serii. A po pierwszym tomie spodziewałam się czegoś lepszego.

Troszeczkę się zawiodłam. Pierwsza część była lepsza i mimo iż akacja tutaj została fajnie rozwinięta to nie do końca tego oczekiwałam

Pierwsza część była na prawdę okey, ale tu zdecydowanie coś poszło nie tak. Bohaterowie niesamowicie mnie irytowali i rozwiązania ich "konfliktów" czy czasami durnego obrażania się sprowadzone zostały jedynie do pocałunków. Co chwila bohaterowie zapewniają się co do swoich uczuć a jak przychodzi co do czego to rzadno nie potrafi zaufać drugiej połówce. Niesamowicie...

Kolejna część. Taka luźna dość mało akcji. Fajne wprowadzenie i zaciekawia żeby przeczytać kolejną część.

Dla mnie tego tomu w ogóle nie powinno być. Nic nie wniósł do losów bohaterów. Ona nadal niby pewna jego uczuć ale słucha co mówią obcy ludzie i ciągle to przeżywa. Naprawdę irytująca laska.

Pierwsza część może i nie była jakaś wybitna, jednak dało się ją czytać i się przy niej "rozerwać".
Jednak kontynuacja to zupełna porażka, autorka ewidentnie nie miała pomysłu na fabułę. Książka jest schematyczna i pełna "powtórek" z pierwszej części.

• 2018
  • 2019