Dyskusje o książce Skrwawione ziemie. Europa między Hitlerem a Stalinem

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
Z pierwszego wpisu tej gry: „Zabawa polega na tym, że piszemy tytuł książki w którym znajduje się słowo z tytułu poprzednika.”    Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka Mówi się. Porady językowe profesora Bralczyka
6 godz. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (GRUDZIEŃ 2019)
Sylwia, przepraszam za późną odpowiedź, za czesto już tutaj nie wchodzę. Tak, dalej są dostępne :)
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MARZEC 2019)
Sprzedam  Amerykańscy bogowie Amerykańscy bogowie  Sąd Wojenny Sąd Wojenny  Koniec świata w Breslau Koniec świata w Breslau  Żółte ptaki
11904
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LUTY 2019)
 Pieśń Maorysów  Krzyk Maorysów  Córka kupca  Kupiecka baronowa  Uległa i posłuszna  Jak zostać księżną  Kochanek  Zbudź się, kochanie  W objęciach diabła
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (kwiecień 2018)
Imieninowe prezenty książkowe!  iusz Geniusz  Dżentelmen w Moskwie Dżentelmen w Moskwie  Mały Przyjaciel Mały Przyjaciel  Zapomniany Legion
6 lata temu