Wszystko przed nami

Okładka książki Wszystko przed nami Samantha Young Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2018
Okładka książki Wszystko przed nami
Samantha Young Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Play On (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2018-02-28
Data 1. wydania:
2017-08-10
Ewa Górczyńska
kariera namiętność odmiana losu pożądanie relacje damsko-męskie romans rozstanie samotność spotkanie uczucie zazdrość zemsta
Inne

Oficjalne recenzje i

Nie taki prosty romans…

Link do recenzji

950 141 38

Właśnie skończyłam ten tytuł i mam z nim relację love hate.

Zacznijmy, że uwielbiam twórczość Samanthy Young, jestem wielką fanką serii On Dublin Streets i z wielką chęcią sięgnęłam po ten tytuł.

Cała historia jest ładnie skrojona, mamy przeszłość, dzięki czemu wiemy w jaki sposób nasza bohaterka znalazła się w takim a nie innym położeniu oraz mamy czasy teraźniejsze i...

Smutna opinia, ale ta książka w porównaniu do innych romansów jest po prostu słaba :(

Wszystko przed nami, Samantha Young. Historia Nory i Aidana, choć, po części, i Jima, bo od niego to wszystko się zaczęło. Nora mieszka w małym miasteczku i marzy o zmianie swojego życia. Ta zmiana ma miejsce dzięki Jimowi, który zakochuje się w Norze. Po krótkim czasie biorą ślub, jednak Nora nie jest szczęśliwa w małżeństwie. Po jakimś czasie Jim umiera. Nora, chcąc...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wróciłam na dobre tory i ponownie autorka udowodniła, że jej historie wciąż są dla mnie dobrym wyborem na spokojny wieczór po ciężkim dniu.

Ulubione słowo pisarki (albo w sumie tłumacza/ki ?) To BYSTRY. Każdy w tej książce jest taki bystry i oczywiście stwierdza to po pięciominutowej rozmowie xD

Cudown historia, która sprawiła, że nie mogłam oderwać się od książki. Idealnie wpasowała się w to co lubię, zapewniając mi przyjemność czytania.

Strasznie ciezko mi sie czytalo ta ksiazke. W ogolnie now umialam sie w nia wciagnac. Dluzyla mi sie bardzo

Fajna historia.
Bardzo podobał mi się wątek Sylvie. Postać Aidena również bardzo polubiłam. Niestety Nora była czasami upierdliwa, a raczej jej rozważania i zachowanie. Przyznaje się bez bica, że często przeskakiwałam te jej wywody bo były irracjonalne.
Mimo wszystko polecam.

Na półkach: , , , , , , ,

„Ludzkie serce jest tak skonstruowane, że wytrzyma wiele bólu.
Nikt jednak mnie nie ostrzegł, że poczucie winy i żal również mogą nas długo prześladować”

Wszystko przed nami - to nie jest zwykły romans, to jest bardzo poruszająca, nietuzinkowa historia miłosna, która musi pokonać niejedną przeszkodę w życiu...jest to książka o niezrealizowanych marzeniach, o...

Nie wiem co powiedzieć o tej książce. Niby fajna ale momentami bohaterka była poprostu irytująca. Do samego końca nie wiedziała co ma zrobić ze swoim życiem. Chcę, ale jednak nie chcę bo się boję to chyba jej motto.
Nora wiele przeszła w swoim krótkim życiu, w wyniku amputacji nogi jej ojca musiała pójść do pracy i opiekować się nim na zmianę z mamą. W wieku 18 lat poznaje...

1 605
    1 405