Head Strong: The Bulletproof Plan to Activate Untapped Brain Energy to Work Smarter and Think Faster-in Just Two Weeks

Dave Asprey Wydawnictwo: Harper Wave popularnonaukowa
popularnonaukowa
angielski
dieta

Bardzo ciekawa. Polecam.

Head Strong to popualarnonaukowy poradnik zajmujący się tematyką zwiększenia skuteczności działania ludzkiego mózgu. Autor stawia wiele ciekawych tez na temat wpływu jedzienia oraz czynników zewnętrznych na sprawność naszego układu nerwowego.

Stawiane hipotezy bronione są w sposób spójny i oparty na badaniach naukowych (bibliografia zawiera kilkanaście stron). Niestety...

• Zdrowie & Biologia