Feel again

Mona Kasten Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Begin Again (tom 3) literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:
Ewa Spirydowicz

Recenzje oficjalnych recenzentów i

W poszukiwaniu domu

4 Link do recenzji

Moja ulubiona część jak dotąd. Główni bohaterowie są wyraziści. A cała akcja mocno zakręcona. Podoba mi się ich nie przerysowana prostota.

Kolejna emocjonująca historia za mną! Tym razem była historia o Sweyer i Isaacu również w niej było dużo emocji i namiętności. Nie wciągnęła mnie tak bardzo jak 2 poprzednie ale fajnie było poznać Sweyer z innej strony, to pokazuje że ludzie nie są źli lub zimni w środku z natury lecz z wyboru i z przeżyć jakie przeżyli w czasie dorastania. Bardzo polecam! ^^

Wzruszająca i pełna emocji książka. Zwroty akcji, trzyma w napięciu. Opowiada o dziewczynie, która ma za sobą trudne dzieciństwo. Boi się komukolwiek zaufać. Uważa, że jest nikim i że została sama. Dziewczyna jest twarda i umie nie okazywać uczuć, ale kiedy poznaje pewnego chłopaka już nie potrafi być taka pewna siebie. Jest to kolejna część z serii "Again"
Polecam.

Zapewniam was, że książka "Feel again" Mony Kasten jest godna polecenia na ten trudny czas!
Opowiada w bardzo ciekawy i wesoły sposób o tym jak dwoje bardzo zamkniętych w sobie ludzi zaczyna się przez zupełny przypadek przed sobą otwierać.
Oczywiście, że roi się tutaj od różnych przeszkód oraz roztargnionych myśli głównej bohaterki Sawyer Dixon.
Jest w bardzo lekki sposób...

Książka całkiem fajna. Główne postacie to kompletnie dwa różne żywioły, dwa różne charaktery i fajnie było czytać jak zaczynają swoją przygodę i jak się uzupełniają, ale czasami denerwowała mnie główna bohaterka. Może dlatego że była uparta w niektórych przekonaniach. Bardziej się polubiłam z głównym bohaterem. Miejscami potrafił zaskoczyć ;pp Szybko się czytało ale chyba...

cudo, cudo, cudo i jeszcze raz cudo. byłam do niej sceptycznie nastawiona, ale okazało się że było warto. polecam!

Na półkach: , , , , ,

Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tej historii, no bo błagam Isaac, milutki nerdzik i Sawyer, dziewczyna, która sypia z każdym. Wiem, że odwrotna sytuacja jest bardziej stereotypowa, ale tak jak w realnym życiu uważam, że niech każdy robi co chce, tak w książkach myślałam, że mi to nie odpowiada. Jednak zostałam mile zaskoczona, pokochałam wręcz tą historię. To,...

Pierwsza część z tego cyklu, która wywołała we mnie łzy. Naprawdę piękna historia. Sawyer jest moją ulubioną bohaterką jak do tej pory. Polecam z całego serca!

Kolejna część serii, od której nie będziecie mogli się uwolnić! "Feel again" to historia tak przyjemna, a zarazem pokręcona, że nie sposób jej nie polubić.Po Sawyer od razu było widać, że coś ukrywa. Że w głebi duszy, gdzieś pod powłoką "sukowatości" kryją się uczucia, które powoli się w niej budzą. Isaak to typowy nerd. Ale co kryje się za barwną koszulą, sweterkiem i...

Tak, da się czytać tę część serii nie znając 1 i 2 tomu. W niczym to nie przeszkadza, nie ma żadnych większych spoilerów. Wręcz cieszę się, że przygodę z ,,Again" zaczęłam od 3 tomu, bo pierwszy jak dla mnie przeciętny i mógłby mnie zniechęcić do kontynuacji. Książka absolutnie cudna, przeurocza, ale także zwracają uwagę na problem stygmatyzacji w społeczeństwie (mam na...

Dyskusje

1 002