Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu

Robin Alexander Wydawnictwo: Teologia Polityczna Seria: Wydarzenia i Komentarze nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Getriebenen : Merkel und die Flüchtlingspolitik : Report aus dem Innern der Macht
Marcin Masny
Teologia Polityczna
Bawaria Niemcy Merkel ue Unia Europejska kryzys migracje relokacja uchodźcy terroryzm Syria Turcja Erdogan Bałkany Austria Polska Tusk refugees welcome polityka Berlin CDU CSU SPD kariera
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Marcin Masny
Wydarzenia i Komentarze