Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu

Okładka książki Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu
Robin Alexander Wydawnictwo: Teologia Polityczna Seria: Wydarzenia i Komentarze nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydarzenia i Komentarze
Getriebenen : Merkel und die Flüchtlingspolitik : Report aus dem Innern der Macht
Teologia Polityczna
2017-11-30
2017-11-30
Marcin Masny
Bawaria Niemcy Merkel ue Unia Europejska kryzys migracje relokacja uchodźcy terroryzm Syria Turcja Erdogan Bałkany Austria Polska Tusk refugees welcome polityka Berlin CDU CSU SPD kariera