Wyznajemy

praca zbiorowa Wydawnictwo: Drukarnia "RAFAEL" S.C. literatura faktu
Drukarnia "RAFAEL" S.C.
wyznajemy wyznania opowiadania żenujące śmieszne prawdziwe internetowe wyznania szczere wzruszające
literatura faktu
2017-09-21

Dobra Książka na podróż , brakujące komentarze czytelników to jedyny minus. Lecz zawsze można sie pośmiać z historii Polaków ^^

Ehh... cóż ja mogę... Żenuaaa.... historie wcale nie śmieszne, a w większości właśnie żenujące. Szkoda wydanych 3 dych.

Bardzo dużo treści. Mimo niewielkich rozmiarów książki, dzięki cienkiemu papierowi drobnemu drukowi jest to naprawdę spora pozycja. Kilkaset historii, anonimowych i podobno autentycznych, choć czasem ciężko oprzeć się wrażeniu, że spora część to ściema. Ale w sumie, kto wie? Taka towarzysząca czytelnikowi niepewność też stanowi o wartości książki.
Jednak w stosunku do...

Po wielu wyznaniach łapałam się na tym, że brakuje mi komentarzy użytkowników serwisu. Jestem fanką strony i pomysł opublikowania wyznań w tej formie sprawił, że czekałam na premierę z niecierpliwością.
Jest to inny rodzaj książki, niekiedy daje do myślenia, rozbawia bądź zniesmaczy... Jednak fajnie się po nią sięgało w przerwach między innymi, bardziej absorbującymi,...

• Przeczytane w 2018
  • ♡ 2017