Kup teraz - 9 ofert w cenie od 6.99 zł do 27.30 zł

Dennis Lehane Wydawnictwo: Prószyński i S-ka kryminał, sensacja, thriller
Since We Fell
Maciejka Mazan
Prószyński i S-ka
literatura amerykańska małżeństwo manipulacja niebezpieczeństwo strach szantaż tajemnica thriller ucieczka
Since We Fell
kryminał, sensacja, thriller
Maciejka Mazan

Oficjalne recenzje i

Kobieta w opałach

Link do recenzji

Jak na tego Autora, słabe. Nie wiem, jak "udało" mu się połączyć w jednej książce natrętne psychologizowanie z tandetnym efekciarstwem; prawdziwa sztuka. Warsztat ma Lehane świetny, więc jakoś to się da przeczytać bez poczucia krańcowego zażenowania, ale zachwycać się niestety nie ma czym. Wyszło niespójne stylistycznie powieścidło (zlepek dwóch - jakby pisanych w różnych...

Po doskonałej "Wyspie tajemnic" czuję spore rozczarowanie.

Jestem niezmienną fanką Dennisa Lehane. Rozpaczam, że zostały mi zaledwie dwie pozycje do przeczytania. Rewelacja! Polecam.

Świetnie napisana książka. Jak na kryminał to czyta się ją lekko i przyjemnie. Ta książka to opowieść, która zmusi do refleksji i na swój sposób zaskoczy czytelnika.

Spodziewałam się czegoś wielkiego i faktycznie książka byłaby niezła gdyby pominąć jakieś 200 pierwszych stron... Ogółem nie poleciłabym.

Niewątpliwa zaleta tej książki to jej wielowątkowość, a także kilka ciekawych zwrotów akcji. Coś w sam raz dla miłośników B.A Paris czy Pauli Hawkins.
Gotowy scenariusz na film.

Po przeczytaniu pierwszej części nie spodziewałam się czegoś wielkiego. Nie zainteresowała mnie zbytnio ale chciałam zobaczyć jak to się rozwinie. I w sumie było warto. Co prawda zakończenie, chociaż naprawdę bardzo dynamiczne, w pewien sposób rozczarowało mnie. Jednak narracja i akcja przez większą część książki została sprawnie poprowadzona.

Nie zawiodłem się. Dennis trzyma poziom...b.wysoki.

Dodatkowa gwiazdka za to zdanie: " Obaj cuchnęli przeterminowanymi marzeniami i zestarzałymi ambicjami".
Ogólnie polecam, pozycja ciekawa, czytelnik szybko się wkrada w świat głównych bohaterów.

Książka bardzo słaba,przeczytałam,bo ciągle miałam nadzieję,że coś się zacznie dziać,ale nie zaczęło...dobrnęłam do końca,ale nie polecam!

• 2018
  • 2019
  • E-book
  • Dennis Lehane
  • Ebook
  • Przeczytane w 2018

Dodaj cytat z książki Pokochać noc