Ukradzione miasto. Kulisy wybuchu afery reprywatyzacyjnej

Okładka książki Ukradzione miasto. Kulisy wybuchu afery reprywatyzacyjnej
Jan Śpiewak Wydawnictwo: Arbitror Seria: #ArbitrorFakty reportaż
reportaż
#ArbitrorFakty
Arbitror
2017-11-16
2017-11-16
Warszawa afera reprywatyzacja polityka korupcja

Whoah! Otwiera głowę, pokazuje rzeczywistość i to w jakim świecie żyjemy. Nie jest to lektura lekka i z kategorii przyjemna do herbatki. Dużo faktów, dużo wątków, skandal salonów warszawskich i upadek urzędu publicznego.

warto przeczytać

Każdy interesujący się sprawami społecznymi człowiek powinien przeczytać tę książkę

opowieść o mafii, której niczego nie brakuje. są wielkie pieniądze, gangsterzy, urzędnicy, prawnicy, oligarchowie, agenci, jest powiązanie z Rosją, są tragedie ludzi, a nawet seryjne samobójstwo. szkoda tylko że to wszystko to nie fikcja literacja, tylko polska współczesna rzeczywistość.

podziękowania dla autora. dobrze, że są ludzie którzy takie rzeczy wyciągają na...

• Ebook
  • Architektura