Ukradzione miasto. Kulisy wybuchu afery reprywatyzacyjnej

Jan Śpiewak Wydawnictwo: Arbitror Seria: #ArbitrorFakty literatura faktu
Arbitror
Warszawa afera reprywatyzacja polityka korupcja
literatura faktu
#ArbitrorFakty
Warszawa afera reprywatyzacja polityka korupcja

warto przeczytać

Każdy interesujący się sprawami społecznymi człowiek powinien przeczytać tę książkę

opowieść o mafii, której niczego nie brakuje. są wielkie pieniądze, gangsterzy, urzędnicy, prawnicy, oligarchowie, agenci, jest powiązanie z Rosją, są tragedie ludzi, a nawet seryjne samobójstwo. szkoda tylko że to wszystko to nie fikcja literacja, tylko polska współczesna rzeczywistość.

podziękowania dla autora. dobrze, że są ludzie którzy takie rzeczy wyciągają na...

• Do przeczytania w 2018
  • Ebook