Zanim zostaliśmy nieznajomymi

Renee Carlino
literatura obyczajowa, romans 328 str.
Before We Were Strangers

Before We Were Strangers
Otwarte
literatura obyczajowa, romans

Kup książkę

Jeżeli zarywam nockę dla książki to znaczy, że jest tego warta. Trochę łez, trochę śmiechu i trochę zadumy. Uwielbiam takie pozycje, chociaż później trudno mi wrócić do emocjonalnej równowagi.

Bardzo przyjemna, ciekawa książka, Czyta się lekko, ale jednak jest to pozycja, która pobudza do refleksji. Idealna na jesienne wieczory z herbatą i kocem ;)

Dwójka studentów. Wielka miłość, która miała być taką na zawsze. I rozstanie na wiele, wiele lat. Czy po latach znajdą wspólny język i obudzą się w nich dawne uczucia? Nieco przewidywalne i zbyt słodkie zakończenie, ale szybko się czyta.

Świetna książka, którą przeczytałam w 2 wieczory. Jak się zacznie, to chce się więcej i więcej.

Polecam wszystkim romantyczkom, ta historia jest piękna. Pióro pisarki lekkie, zmysłowe i historia z happy endem.

Rewaelacyjna książka

„Zanim zostaliśmy nieznajomymi” to piękna historia pokazująca jak w życiu na prawdę bywa. Dwójka studentów, ich wielka miłość i masa przeszkód, które stają im na drodze. Brzmi znajomo, prawda? I chociaż sięgając po ten tytuł bałam się, że dostanę typowe schematyczne romansidło, tak teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to jedna z lepszych pozycji jaką miałam...

Ta książka to typowy romans, a jednak chwyta za serce. Przeczytałam ją bardzo szybko, wciągnęła mnie historia głównych bohaterów. Urzekło mnie również to, że jest naprawdę realistyczna. Takie rzeczy po prostu się zdarzają, nie jest to wyssana z palca i niemożliwa opowieść o idealnej miłości.

Bardzo polubiłam bohaterów, mimo że wiadomo w niektórych sytuacjach...

Książka z wieloma pozytywnymi opiniami, ale jak, dla mnie nie ma powodów do zachwytu.
Dwoje młodych ludzi poznaje się na uczelni i resztę można przewidzieć.
Nie ma tu nic zaskakującego. Jest wiele niedopowiedzeń i niejasności w tejże historii.
Całość mnie nie przekonała.

Historia miłości, która została rozdzielona na 15 lat. Jak to zazwyczaj w życiu jest - niedopowiedzenia mają wpływ na nasze życie i podejmowane wybory. Czasem to co wydaje się prawdą na pierwszy rzut oka - nią nie jest. Tak było w tym przypadku. Wiolonczelistka i fotograf spotykają się na studiach. Zaczyna między nimi iskrzyć, jednak on dostaje staż w National Geographic i...

Dyskusje

1 123