Gdybyś tu był

Data 1. wydania:
2017-08-15
Ewa Borówka

więcej Więcej

Książkę przyjemnie się czytało. Wzruszająca, a jednocześnie pokazująca jak miłość zmienia człowieka. Mi osobiście bardzo przypadła do gustu, polecam :)

Kolejna książka o: Girl meets a dying guy.
Ale niestety nieprzekonująca i zupełnie nie wzruszająca :(

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ksiazka super. Fabula jeszcze lepsza. Czytalo sie bosko. Poruszyła mnie bardzo. Płakałam jak bóbr.

Napisana dobrym językiem, chociaż momentami ciężko mi było przebrnąć.

Bohaterowie zostali wykreowani całkiem spoko, chociaż jakoś nie kupili mnie, a szkoda bo wtedy może inaczej bym odebrała tą książkę.

Fabuła zapowiada się ciekawie, a tu niestety dość duży zawód. Książka jak dla nudnawa, a szkoda pomysł na nią był ciekawy i oryginalny.

Nie odradzam, ale też nie polecam...

Pomysł na historię fantastyczny jednak wykonanie ciężkostrawne. Mało sympatyczna główna bohaterka nie przekonała mnie do siebie, toporne pióro, sceny często nużące. Ogólnie jestem rozczarowana.

Charlotte to kelnerka, która wraz z przyjaciółką Helen mieszka, imprezuje i pracuje. Helen to szalona dziewczyna, korzystająca z życia. Charlotte natomiast, to osoba pełna kompleksów i niskiej samooceny. Codziennie poszukuje siebie i swojej drogi. Jedna przypadkowa przygoda z przystojnym Adamem, momentalnie wpływa na dalsze życie i spojrzenie dziewczyny.

Książkę...

Charlotte to młoda dorosła, która ciagle szuka dla siebie miejsca. Aktualnie pracuje w podrzędnej restauracji i mieszka na wynajmie ze swoja najlepszą przyjaciółka. Aż pewnego dnia, po udanej imprezie, gdy wracają do domu, Charlotte spotyka pewnego przystojnego mężczyznę i postanawia z nim iść na całość. Ale, żeby tak książka nie była zbyt prosta i nudna, po tej nocy Adam...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna świetna pozycja Renee Carlino!
Jeszcze się na niej nie zawiodłam i oby tak pozostało!

Historia nieco inna i przyznam ze sam jej początek zbił mnie z tropu i nie byłam do tego przekonana.
Na szczęście później było juz tylko lepiej!

Poruszająca książka, o miłości i wyborach życiowych. Najzabawniejsza pod sam koniec, kiedy to główna bohaterka i Seth spotkali się na wyspie, a Charlotte się upiła.
Fajna, lekka powieść na jesienne dni ☺️

Na półkach: , , , , , ,

Charlotte to urocza, ładna kelnerka pracująca w podrzędnej restauracji.
Zaczyna jej brakować wyrazistości w życiu, czegoś innego, co nada sens Charlotte w zyciu, sama tęskni za szczęściem, miłością.
Na jednej drodze los stawia przystojnego, fajnego mężczyznę.
To historia miłosna porywająca, ciekawa mnie zaskoczyła, ujęła bardzo.
Romans pięknie napisany, przepiękny,super i...

• 2019
  • 2021