Od surrealizmu do poezji symbolu. Tendencje artystyczne w twórczości poetyckiej Janusza Stycznia

Aleksandra Zasępa Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego literatura piękna
Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego
Styczeń oniryzm Surrealizm symbolizm symbol wyobraźnia imaginacja
literatura piękna
Styczeń oniryzm Surrealizm symbolizm symbol wyobraźnia imaginacja
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Fraza nr 4/2015 (90) Edward Balcerzan, Anna Barcichowska, Magdalena Boczkowska, Andrij Bondar, Justyna Hanna Budzik, Andrzej Busza, Magdalena Bąk-Wołoszyn, Ermanno Cavazzoni, Józef Duk, Stanisław Dłuski, Wołodymyr Garmatiuk, Jerzy Hajduga, Marcelina Janisz, Anna Jaworska, Bogumiła Jęcek, Bogusław Kierc, Dawid Kraszewski, Joanna Kurowska, Andrzej Lam, Krystyna Lenkowska, Piotr Linek, Roman Magryś, Paweł Majerski, Antoni Matuszkiewicz, Piotr Michałowski, Weronika Myśliwiec-Konopka, Paweł Nowicki, Rafał Pokrywka, Marcel Proust, Uta Przyboś, Ewelina Radion, Redakcja magazynu Fraza, Krystyna Rodowska, Roman Sabo, Aleksandra Smusz, Krzysztof Socha, Grzegorz Strumyk, Robert Suwała, Katarzyna Turaj-Kalińska, Jacek Uglik, Dorota Walczak-Delanois, Marcin Wyrembelski, Władysław Włoch, Ewa Włodarska, Bohdan Zadura, Aleksandra Zasępa, Zygmunt Ławrynowicz, Alicja Łukasik, Zbigniew Światłowski
0,0
Fraza nr 4/201... Edward Balcerzan, A...