Crazy B!tch

Świetna. I podobał mi się wątek z tą zabawą.. Greer to podstępny gnojek, że tak wszystko zaplanował. I oczywiście nawiązanie do Last Riders, których uwielbiam. U Jamie Begley wszyscy to jedna wielka rodzina.

Przyznaję, że zaskoczono mnie tą książką. Mamy tutaj brata Studa - Caldera, który niedawno zakończył odwyk i próbuję zacząć wszystko od początku oraz bardzo wyrazistą, szaloną i groźną Crazy Bitch. Poznaliśmy ją trochę w poprzednich częściach i naprawdę liczyłam, że dostarczy mi rozrywki i z czystym sercem mogę potwierdzić, że sprostała moim oczekiwaniom. Na dodatek została tu pokazana nie tylko jako wariatka, ale również jako ciepła i kochająca kobieta po przejściach, która pragnie być kochana. Calder bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, ponieważ myślałam, że to będzie twardziel, za którym będą biegać kobiety i będzie ciągle ranił Crazy Bitch swoim zachowaniem (takie miałam odczucie w części o Fat Louise, gdzie Cade był irytujący i bałam się, że autorka pójdzie tym tropem dalej). A tu ogromny szok... Calder okazał się być jednym z najcieplejszych, najmilszych i najukochańszych sposród serii Last Riders i Biker Bitches (prócz Shade'a oczywiście). Czułość i cierpliwość a także troska jaką okazywał Crazy Bitch zdecydowanie rozczulała, z kolei ona nawet będąc twardzielką była wrażliwą osóbką skorą do pomocy. Połączenie ich dwojga stworzyło sporo zabawnych scen i przyznaję, że na końcu podziwiałam to jak sobie z całą sytuacją poradziła. Jedna rzecz, o której należy wspomnieć to lojalność kobiet z grupy Sex Piston, Crazy Bitch przepięknie poradziła sobie z Ginger i za tą sytuację pokochałam ją jeszcze bardziej.

2056

W tej części poznajemy losy Crazy Bitch i Caldera brata Studa. Jest leczącym się narkomanem, który pomaga w wyjściu z nałogu Gavinowi, którego pamiętamy z części o Killyamie i Tranie. Obydwaj się ze sobą bardzo zaprzyjaźnili i to dzięki Calderowi Gavin leczy się z nałogu. Crazy Bitch jest bardzo negatywnie nastawiona do mężczyzn, ma do nich ogromnego pecha, jednocześnie pragnie takiej miłości jaką mają Killyama, Fat Louise, czy Sex Piston. Calder od zawsze był zakochany w naszej bohaterce ale ćpanie i wplątanie się w związek z Candi oraz odsiadka w więzieniu zaprzepaściły to, dopiero po latach ma drugą szansę na to by mieć tę dziewczynę. Cieszę się,że mogłam znowu poczytać o The Last Riders, którzy bardzo się zżyli ze Studem i jego Destructors MC, Calder jest Prezesem The Blue Horsemen mamy tutaj również Greera, którego proszą o schowanie trzech kurek Vipera, Caldera i Studa wraz z kluczykami od ich motorów. Wiemy,że Greer jest w tym doskonały i tak zaczyna się zabawa w ich znalezienie,a w między czasie Crazy Bitch rozpracowuje wraz z Last Riders szajkę rozprowadzającą narkotyki w ich mieście, nie można się od tej historii oderwać . Popłakałam się ze wzruszenia ale i pośmiałam do łez. Bardzo mi się podobało to jak wszyscy wspierali Gavina i jak Crazy Bitch wraz z Calderem dali mu do zrozumienia,że wszyscy na niego czekają i wspierają tym podarunkiem jakie mu wszystkie trzy MC dały. Widać te przyjaźń i miłość wśród naszych "Biker Bitches" i oddanie . Naprawdę polecam tę historię:)

U W I E L B I A M !!!
Niesamowicie , tajemniczo i powalająco napisana historia o Crazy Bitch z ekipy dziewcząt Bikerów. Kobieta faktycznie zwariowana i nieobliczalna lecz jakże kochająca swoją rodzinę czyli najbliższych przyjaciół oraz faceta którego kocha od nastoletnich lat i los daje im niebotyczną szansę ponownego życia ze sobą... Wiele wątków z moimi ulubieńcami "L A S T R I D E R S". Rozgrywa się walka o nie jedno życie i bitwa o wygraną , cechującą szlachetność, braterstwo i postawę muszkietera! All for one, one for all... to jak się czyta te historie jest nie do pisania...

U W I E L B I A M !!!

Kolejna część od Jamie Bagley - kolejna rewelacyjna historia, która układa się w całość z zresztą ;)
Poznajemy Cracy B.tch z całkiem innej strony. Poznajemy jej prawdziwe JA. To wspaniała, szukająca miłości kobieta, która przez zranienia ma problem by otworzyć się na innych. Poznając jej historię trudno jej się dziwić, że ma problem z kolejnymi szansami.
Calder - brat Studa, to była narkoman, który walczy ze swoją przeszłością i bólem. Świadomy popełnionych błędów pragnie zadośćuczynić i poukładać swoje rozsypujące się życie.
W tle zakład między Last Riders, Destruktor i Blue Horseman, w którym do wygrania kurtka prezydentów oraz trzy wypasione motory. Poza tym cienie przeszłości oraz wsparcie dla Gavina, który cierpi w ośrodku dla uzależnionych - walczy z własnymi demonami.
Ta część pięknie pokazuje sojusz między trzema klubami. Widać tu wzajemne powiązania, wsparcie jakie oferują sobie nawzajem i wiele innych dobrych elementów. Łatwo zauważyć przyjaźń między naszą szaloną piątką. Poza tym przy jednej z sytuacji możemy zauważyć Studa jako prezydenta - odpowiedzialnego i sprawiedliwego, gotowego do obrony swoich ludzi.
Co do samych Anny-Kate i Caldera - to fajna para. Gdy już decydują się na coś więcej idą w tę stronę i są ze sobą. Oczywiście nie brak poczucia humoru Crazy B.tch :)

Polecam!!!
Dobra część!!!