Tato!

Lidia Czyż Wydawnictwo: Warto literatura piękna
2017-01-01
2017-01-01
Warto
wspomnienia prześladowanie kościoła chrześcijaństwo beletrystyka chrześcijańska powieśc religijna powieść chrześcijanska powieści chrześcijańskie

Jednak mimo najszczerszych chęci mówię tej książce wielkie NIE. To znaczy może nie książce - sama historia mogłaby być całkiem ciekawa, ale autorka raczej powinna zająć się inną profesją niż pisaniem. Walory literackie - zero. Nie lubię dawać takich niskich ocen i pisać takich opinii, ale tu nie miałam wyjścia - to słabo, bardzo słabo napisane opowiadanko.

Książka bardzo mi się podobała, przyczytałam ją jednym tchem.

Bardzo dobra książka, napisana nieco inaczej od pozostałych, tym razem dotycząca problemu porzucenia przez rodziców i adopcji. Ciekawa, naprawdę polecam.

Dyskusje

• Od babci :)
  • Przeczytane w 2020
  • Szukam
  • 2018 - 100 książek
  • Powieść
  • 2019

Dodaj cytat z książki Tato!