Tajne archiwa FBI. Ujawnione raporty FBI o spotkaniach z UFO od czasów II wojny światowej

Nicholas Redfern Wydawnictwo: Amber popularnonaukowa
Krzysztof Kurek
UFO FBI

2026

Na półkach: , , , , ,

Dużo bardziej pasowałoby tu określenie "marna" niżeli jakiekolwiek inne z dostępnych dla ocen na tym portalu.

Generalnie autor obiecuje przez większość czasu, że czegoś się dowiemy, ale się nie dowiadujemy. Wszelkie "dowody" opierają się na schemacie "pewien pan innemu panu" (swoją drogą to trochę jak w homo-porno, tylko doznania bohaterów bardziej "nieziemskie").

Ale...

• Kupione