Kino stylu zerowego dwadzieścia lat później

Mirosław Przylipiak Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne film, kino, telewizja
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
kino stylu zerowego historia kina film
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
film, kino, telewizja
kino stylu zerowego historia kina film

Okładka książki Historia polskiego filmu dokumentalnego (1945-2014) Justyna Czaja, Marek Hendrykowski, Jadwiga Hučková, Mikołaj Jazdon, Krzysztof Kozłowski, Katarzyna Mąka-Malatyńska, Wojciech Otto, Mirosław Przylipiak, Piotr Pławuszewski, Andrzej Szpulak, Anna Śliwińska
Ocena 7,0
Historia polsk... Justyna Czaja, Mare...
Okładka książki Między słowem a obrazem Mariusz Bartosiak, Blanka Brzozowska, Konrad Chmielecki, Stefan Czyżewski, Elżbieta Durys, Grzegorz Gazda, Alicja Helman, Małgorzata Jakubowska, Alicja Kisielewska, Konrad Klejsa, Ryszard W. Kluszczyński, Elżbieta Kołdrzak, Tomasz Kłys, Małgorzata Leyko, Beata Lisowska, Krzysztof Loska, Tomasz Majewski, Ewa Mazierska, Andrzej Pitrus, Janusz Plisiecki, Katarzyna Prajzner, Mirosław Przylipiak, Jan Rek, Ewa Rewers, Dagmara Rode, Piotr Sitarski, Marcin Składanek, Grażyna Stachówna, Michael Stevenson, Bronisława Stolarska, Danuta Szajnert, Krzysztof Trojanowski, Jakub Zajdel, Andrzej Zalewski, Anna Zeidler-Janiszewska, Joanna Ślósarska
Ocena 6,8
Między słowem ... Mariusz Bartosiak, ...

niezbędnik filmoznawcy i kinomana

Na półkach: , , , ,

Świetna pozycja dla laika, który chce poszerzyć swoją wiedzę. Przylipiak bardzo przystępnie tłumaczy zagadnienia stylu zerowego, dodając przy okazji garść przemyśleń orbitujących wokół tego tematu.

Wszystko pięknie, ale odnoszenie się do wikipedii i napisów z cda wywołuje pewien niesmak. Nawet jeśli treść nie wydaje się podejrzana.

• Film
  • Chcę w prezencie
  • Studia kulturowe i nie tylko
  • Kultura/Sztuka
  • 2021

Dodaj cytat z książki Kino stylu zerowego dwadzieścia lat później