Dom dla lalek

Okładka książki Dom dla lalek
Lisa Gardner Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Tessa Leoni (tom 3) Seria: Kryminał kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
2015-02-03
Daria Kuczyńska-Szymala
Daria Kuczyńska-Szymala

Czytałam już inne kryminały tej autorki i były dużo lepsze od tej.
Ta wymęczyła mnie okrutnie. Całość przekombinowana i łatwa do przewidzenia. Płytcy bohaterowie tak samo jak cała akcja. Ciągłe i irytujące powtarzane teksty przez główną bohaterkę aż zniechęcają do czytania.

Czytałam już inne kryminały tej autorki i były dużo lepsze od tej.

Rewelacyjna książka Lisy Gardner. Zdecydowanie polecam!

Rewelacyjna książka Lisy Gardner. Zdecydowanie polecam!

Dobrze poprowadzona historia z ciekawymi zwrotami akcji.

Dobrze poprowadzona historia z ciekawymi zwrotami akcji.

trzyma w napięciu ale bardzo pogmatwana

trzyma w napięciu ale bardzo pogmatwana

Thriller taki jakie lubię - niepokojąca i zaskakująca fabuła, w której nie chodzi o zwykłą zbrodnię, ale o coś więcej; o coś co na początku jest nieoczywiste, ale wyłania się dopiero na kolejnych stronach powieści.

"Dom dla lalek" Lisa Gardner

Nicole Frank, umarła już dwukrotnie. Ale wciąż tu jest i wciąż szuka Vero, która tak bardzo chciała nauczyć się latać.

Ta książka to tajemnica, poplątanie wątków i tożsamości. Kim jest Nicolę, kim jest Vero? O tym nie idzie przestać myśleć.

Historia wciąga bardzo, pochłania bez reszty, jest na tyle zawiła, że w momencie, gdy myślimy, że w końcu coś wiemy, okazuje się że jest zupełnie inaczej.
Dodatkowo jest szalenie klimatyczna, naprawdę sprawia, że wsiąkamy w przedstawiony w niej świat.

Nie będę opisywać bliżej fabuły, bo nie warto. Warto przeczytać i poznać ją samemu, z tymi wszystkimi wyjątkowo smacznymi szczegółami.

Bardzo dobra!

"Dom dla lalek" Lisa Gardner

Generalnie dobra. Trochę pokręcona

Generalnie dobra. Trochę pokręcona

Gdy już zaczniesz czytać, trudno się oderwać. Fabuła pełna tajemnic, które nie pozwalają czytelnikowi przestać myśleć o książce.

Typowe kryminały jednak nie są dla mnie. Śledztwo mnie nużyło, ciekawe były jedynie rozdziały o bohaterce. Ogólnie tak sobie, liczyłam na coś lepszego.

To moje drugie spotkanie z Lisa Gardner. Rownie udane co pierwsze. Poczatek rozkrecal sie powoli choc i on przebrzmiewal aura niepokoju nakazujaca czytac dalej. Kolejne strony tylko ten niepokoj poglebialy a narastajace tempo przyspieszalo lekture. Doskonala rozrywka pedzaca niczym rollercoaster az do finalnego wyjasnienia zagadki.