Opera omnia - Dzieła wszystkie

Okładka książki Opera omnia - Dzieła wszystkie
Seduliusz Wydawnictwo: Towarzystwo Naukowe Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Seria: Źródła i monografie poezja
poezja
Źródła i monografie
Sedulii Opera omnia
Towarzystwo Naukowe Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
1999-01-01
1999-01-01
Henryk Wójtowicz
Starożytność Literatura antyczna Literatura rzymska Poezja chrześcijańska Seduliusz Chrześcijaństwo
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę