Drugie dziecko (część 1)

Charlotte Link Wydawnictwo: Sonia Draga Seria: Bestsellery kryminalne kryminał, sensacja, thriller
Das andere Kind
Sonia Draga
Das andere Kind
kryminał, sensacja, thriller
Bestsellery kryminalne

Ciekawie poprowadzona akcja. Autorka tak ją prowadzi, że kilkukrotnie możemy mieć innego podejrzanego/podejrzaną. Bardzo podoba mi się się prowadzenie książki z perspektywy przeszłości oraz teraźniejszości. Polecam

Niezwykle polecam wszystkim! Doskonała książka :)

Dobry kryminał, akcja dzieje się na dwóch płaszczyznach czasowych, której jedna cofa nas aż do czasów II Wojny Światowej. Całkiem nieźle odwzorowany klimat angielskiej prowincji

Wspaniały klimat. Link przenosi nas w inny świat z taka wprawą, że nawet ciekawie ułożona fabuła schodzi na plan dalszy. Aż prosi się o ekranizację (oby tylko producent zainwestował w dobrych scenografów i operatorów). A może już jest? Tak czy inaczej - polecam gorąco!

Kolejna książka Link, lubię jej styl. Ale coś te wątki takie nie dociągnięte... nie dopracowane, jakby zostały zapomniane i na końcu ominięte (albo w rezultacie nie istotne dla zakończenia).

Znowu oderwałam się od rzeczywistości, znowu niesamowita przygoda.. Uwielbiam książki Pani Link.Przez chwilę żyje życiem innym, jestem ta dziewczyna potem kobieta, drugim dzieckiem..

To moja pierwsza pozycja tej autorki. Bardzo ciekawy sposób pisarstwa i analizy charakterów postaci. Wątek kryminalny trochę mniej mnie pociąga, więc tu trochę słabiej, ale pomysł, tematyka wyjątkowe.

Genialna powieść - jest w niej odraza, zwroty akcji, oszałamiające zakończenie. Naprawdę stylem przypomina Camille Lackberg. W sumie dobre czytadło od niemieckiej pisarki. Bardziej typowy triller, suspens jak się patrzy! Także jeśli lubicie wyobrażać sb Angielską prowincję i czas wojny, też znajdziecie coś dla siebie.

Są rzeczy tak potworne i okrutne na tym świecie, że gdy dotyczą czasów minionych a mówimy o tym współcześnie, odbiera nam mowę, gdyż nie jesteśmy w stanie uwierzyć, że człowiek może być obojętny na ludzkie cierpienie. Niekiedy nie sposób o tym zapomnieć, a pęknięcia na naszych sercach dają się do końca życia we znaki. Lecz tutaj spieszy nam z pomocą coś takiego jak istota...

Książki Charlotte Link bardzo lubię ,toteż i po "Drugie dziecko"sięgnęłam bez zastanowienia.
Akcja powieści ma miejsce w Anglii , w małym miasteczku, gdzie dochodzi do dwóch makabrycznych morderstw.Najpierw zostaje brutalnie zamordowana studentka a następnie starsza kobieta. Sprawca obu morderstw działa podstępnie nie pozostawiając żadnych śladów.Ten wątek kryminalny,...

3 936
    1 918