Danse Macabre: Antologia twórczości przerażającej

Michał GalczakMarcin Stanisławski Wydawnictwo: Fundacja Przestrzeń Wyobraźni horror
Fundacja Przestrzeń Wyobraźni
antologia horror
horror
antologia horror

Okładka książki City 1. Antologia polskich opowiadań grozy Michał Cetnarowski, Robert Cichowlas, Michał Galczak, Dawid Kain, Jerzy A. Kozłowski, Kazimierz Kyrcz jr, Krzysztof Maciejewski, Jakub Małecki, Dariusz Muszer, Bartłomiej Paszylk, Daniel Podolak, Paweł Przywara, Łukasz Radecki, Piotr Roemer, Bartłomiej Ryszowski, Adrianna Ewa Stawska, Emil Strzeszewski, Anna Szczęsna, Arkadiusz Trzetrzelewski, Aleksandra Zielińska, Dariusz Zientalak, Paweł Ziętek, Łukasz Śmigiel
7,3
City 1. Antolo... Michał Cetnarowski,...
Okładka książki Czarna Kokarda Eliza Berło, Paweł Borudzki, Rafał Chojnacki, Robert Cichowlas, Michał Galczak, Tomasz Graczyk, Dawid Kain, Kazimierz Kyrcz jr, Łukasz Radecki, Jagoda Skowrońska, Mateusz Spychała, Hubert Szychowiak
5,8
Czarna Kokarda Eliza Berło, Paweł ...
Okładka książki Białe szepty Małgorzata Brejnak, Robert Cichowlas, Danuta Franczyk, Michał Galczak, Tomasz Gnyś, Joanna Gładysek, Dawid Kain, Kazimierz Kyrcz jr, Maciej Lewandowski, Bogdan Lutnik, Joanna Maciejewska, Łukasz Radecki, Piotr Roemer, Radosław Scheller, Barbara Srebro-Fila, Sebastian Szczepan, Anna Szczęsna, Marta Uszyńska, Tomasz Wróbel, Anna Zgierun-Łacina, Maciej Żytowiecki
5,8
Białe szepty Małgorzata Brejnak,...
Okładka książki Magazyn Fantastyczny 12 (1/2008) Paweł Borudzki, Robert Cichowlas, Paweł Ciećwierz, Michał Galczak, Tomasz Kaczmarek, Łukasz Kadecki, Mariusz Kaszyński, Anna Maria Kukier, Kazimierz Kyrcz jr, Daniel Nogal, Redakcja pisma Magazyn Fantastyczny, Radosław Scheller, Piotr Szczeponik, Henryk Tur, Aleksandra Zielińska
6,7
Magazyn Fantas... Paweł Borudzki, Rob...