Czego nie powie Ci lekarz o chorobach nowotworowych

Okładka książki Czego nie powie Ci lekarz o chorobach nowotworowych
Bożena Przyjemska Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Vital
2017-01-01
2017-01-01
nowotwór rak dieta zdrowie odżywianie

Interesujące wiadomości. Niektóre sposoby na wzmacnianie organizmu czy oczyszczanie bałabym się zastosować, ale warto wiedzieć, fajnie opisane działanie różnych naturalnych leków jak i opisy naukowych badań i eksperymentów. Mega plus za to, że nie neguje ani medycyny naturalnej ani akademickiej, ale je łączy, pokazuje bardziej holistyczne podejście do człowieka, brawo za to.

Naprawdę ciekawe! Warto otworzyć umysł na nowe naturalne możliwości. Ja się podpisuję!

"Guzki nowotworowe ma każda osoba po 40. roku życia. Od nas zależy, czy zostaną w formie uśpionej i nie zaczną rosnąć." Można powiedzieć, że to myśl przewodnia tej książki, wokół której skupiają się wszystkie treści. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób zapobiegać rakowi stosując odpowiednią dietę, siegnij po tę pozycję. Poznasz w niej też wpływ emocji na rozwój nowotworów i różne diety wspomagające leczenie. Lubię gotować i ucieszyło mnie to, że dowiedziałem się, które zioła powinienem dodawać do potraw, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka.

Dodaj cytat z książki Czego nie powie Ci lekarz o chorobach nowotworowych