Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.90 zł

Niespokojni zmarli

Nominacja w plebiscycie 2017
Simon Beckett Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Dr David Hunter (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
The Restless Dead
Data 1. wydania:
2017-04-06
Sławomir Kędzierski
Czarna Owca
literatura angielska niebezpieczeństwo śledztwo thriller zabójstwo zagadka kryminalna
The Restless Dead
Dr David Hunter (tom 5)
kryminał, sensacja, thriller
Sławomir Kędzierski
Inne

Zajebista... w chałupie bajzel ale zagadka ważniejsza!!!

Żal jest niszczycielskim uczuciem, nawet gdy ma się wsparcie rodziny i przyjaciół.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Można tylko pogratulować autorowi
I ta jest przyjemnością dla czytelnika, chociaż opisy bardzo szczegółowe. Mogą przyprawić o dreszcze

Jakoś mnie nie zachwyciło.
Wynika to chyba z tego że byłem uprzedzony. Nie wiem dlaczego. Tak czasem była. Dr Hanter wplątuje się w zagmatwaną historię, w której ginie kilka ludzi. Delikatne zwroty akcji i wiele opisów np przyrody czy wyglądów bohaterów.
Nie jest to zła powieść, ale mnie nie podpasowała :-(

Super, jak wszystkie poprzednie tego Autora :)

Każde spotkanie z tym autorem to przyjemność dla czytelnika. Logiczne wątki, interesujące postacie i sympatyczny bohater serii. Polecam!

Książka jest bardzo wyważona, są w niej zwolno i spokojnie prowadzone wątki płynnie przechodzące w ciekawe zwroty akcji. Zadowoleni powinni być wszyscy lubiący intrygi i zastanawianie się od początku "kto zabił?". A i finalne rozwiązanie akcji, wyjaśniające pozostałe elementy ciągu przyczynowo-skutkowe, jest zdecydowanie satysfakcjonujące.

Wierzyć mi się nie chciało, że piąty tom będzie AŻ tak dobry. Jedna z lepszych książek, jakie przeczytałem w tym roku. Ogromna frajda.

Nie zawiodłam się. Jak dla mnie kolejna udana część.

Mój ulubiony antropolog sądowy jak zwykle został uwikłany w serie przypadkowych zbiegów okoliczności. Oczywiście historia ciekawa, zwarta i logiczna. Polecam

3 929
    1 941